Poděkování
Re: Poděkování
Připojuji se k poděkování, opravdu vydařená akce po všech stránkách. Díky!
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Poděkování
Alkin - potulný bard
si dovoluje tímto poděkovati svému dnešnímu obecenstvu za vskutku velkorysé příspěvky pro osiřelá dítka.
Měšec s grešlemi byl již převzat zodpovědnou osobou, jež ho sama doručí do kláštera a sestrám řádu, jež se o siroty starají, tento předá.
Nechť dobří bohové rozliční bdí nad kroky a činy všech ochotných dárců.
Podepsán A Q
si dovoluje tímto poděkovati svému dnešnímu obecenstvu za vskutku velkorysé příspěvky pro osiřelá dítka.
Měšec s grešlemi byl již převzat zodpovědnou osobou, jež ho sama doručí do kláštera a sestrám řádu, jež se o siroty starají, tento předá.
Nechť dobří bohové rozliční bdí nad kroky a činy všech ochotných dárců.
Podepsán A Q
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Poděkování
Díky díky a ještě jednou DÍKY DM a všem co se podíleli na dnešním zahrabání Jeho Mrtvolnosti z Nevermore. 
Ronil jsem slzy... štěstí a spokojenosti.
Shoř v pekle horoucím Dorieli
Ronil jsem slzy... štěstí a spokojenosti.
Shoř v pekle horoucím Dorieli
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Poděkování
I já děkuji za dnešní hru .....i když ...... některé situace ......ale to tady nebudu rozebírat ....možná se to někdy hodí ve hře ......
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Poděkování
A my děkujeme všem, co přišli 
A jestli je díky tomu co hrát, tak jedině dobře
A jestli je díky tomu co hrát, tak jedině dobře
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Přeji všem thalijským minulým, současným i budoucím
pěkného Štědrého večera, klidné Svátky vánoční a mnoho úspěchů v Novém roce.
A tímto si dovoluji poděkovat všem z DM a WB teamu za práci, kterou na serveru ve svém volném čase odvádíte a rovněž tak všem hráčům, s jejichž postavičkami měl Kulda a Alkin (i Vaska kdysi dávno) tu možnost se ve hře potkat, ať již v dobrém či zlém.
DĚKUJU
Rainman
pěkného Štědrého večera, klidné Svátky vánoční a mnoho úspěchů v Novém roce.
A tímto si dovoluji poděkovat všem z DM a WB teamu za práci, kterou na serveru ve svém volném čase odvádíte a rovněž tak všem hráčům, s jejichž postavičkami měl Kulda a Alkin (i Vaska kdysi dávno) tu možnost se ve hře potkat, ať již v dobrém či zlém.
DĚKUJU
Rainman
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Poděkování
Taky tak.. krásné svátky všem a šťastný nový rok 
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
Vánoce jsem už nestihl,
Ale přeji hezký nový rok všem z Podtemna

Ale přeji hezký nový rok všem z Podtemna
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Poděkování
Chci poděkovat za hru v podtemnu v posledních pár dnech. Jak Kokosákovi, který mi postavu zprovoznil, tak hráčům, které jsem tam potkal. Bylo fajn si zase zahrát, líbí se mi úpravy provedené u druida (rychlost pohybu u zvířat, bonusy z předmětů při proměně, troll jako přítelíček). Ještě by bylo super udělat mu proměny do podtemňáckých zvířat.
Celkově se podařilo vychytat veliké množství chyb, které mi hru otravovaly, když jsem ji zkoušel hned po startu NT. Skvělá práce - děkuji za ni.
Jinak dát za nošení balíků i expy je dobré lákadlo.
Jsem příjemně překvapený tím, jak je teď podtemno na nízkých úrovních hratelné.
Jinak dát za nošení balíků i expy je dobré lákadlo.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
to je fajn že se ti tam líbilo, já si ještě tak týden počkám, druhá předělávka pc. ted mi sice funguje ale u hry problém s knihovnou , když jsem jí chtěla zapnout tak načítá a pak vyskočí okno runtime knihovna a něco s c++ čemuž nerozumím ale už aby to bylo předělaný a já mohla zasejc začít se tomu věnovat
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Poděkování
Musím moc a moc poděkovat jednomu nejmenovanému ( který to je nejlíp on sám ) za to že mi poradil jak po přeinstalaci a upravách v pc zprovoznit přístup do hry. 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Poděkování
Poděkuju za úpravu peněžního systému. Je teď mnohem obtížnější vydělávat peníze a odliv je výrazně vyšší, než dříve. Stačilo jen upravit ceny léčiv
Stejně tak oceňuju i možnost koupit si prakticky jakékoliv potřebné kouzlo v "láhvi". Avšak za opravdu slušný peníz
Opět jeden z velmi dobrých způsobů, jak využívat peníze i na hlvl.
Řekl bych, že tu se právě bude otvírat možnost pro alchymii, kdy by se daly dělat lektvary za nižší cenu a mohlo by tam dojít i ke zvýšení doby fungování (mapř. 1min/lvl alchymie nebo u některých 0,5min/lvl)
Stejně tak oceňuju i možnost koupit si prakticky jakékoliv potřebné kouzlo v "láhvi". Avšak za opravdu slušný peníz
Řekl bych, že tu se právě bude otvírat možnost pro alchymii, kdy by se daly dělat lektvary za nižší cenu a mohlo by tam dojít i ke zvýšení doby fungování (mapř. 1min/lvl alchymie nebo u některých 0,5min/lvl)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Poděkování
Děkuji DM za dnešní hru, slavnostní korunovaci, bylo pěkné se zase po delším čase sejít. 
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat za výbornou nedělní hru a napínavé dobrodružství Goranovi a Golovi . děkuji
Menhiri Dierta