Byl jsi zaveden
Byl jsi zaveden
Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Re: Byl jsi zaveden
mnojo .. hold jsi dneska nezahrajem ... restart 14:01 je samo o sobě divný vetšinou to je 14:05 takže chybka někdeProgress wrote:Hra hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by měl někdo možnost chtělo by to restart...
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
Re: Byl jsi zaveden
Už je to tu zase. Byl jsi zaveden. Restart pls.