Tipy na záchranu Thálie ?
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Tipy na záchranu Thálie ?
Ahoj , nějaké nápady na záchranu Thálie? Jak přilákat hráče ? Popř proč nehrajete. Tak ?
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Uspořádej akci a vytvoř platformu pro dění.DarkKnight wrote:Ahoj , nějaké nápady na záchranu Thálie? Jak přilákat hráče ? Popř proč nehrajete. Tak ?
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Čtu , ale přece furt se stím dá něco udělat , ale že by to byla otázka vedení serveru ?Nalkanar wrote:Čti
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 45#p284945
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Já mám thalii stále rád. Jen je méně času, také nebývají online RPeři. Pravděpodobně ze stejného důvodu, tedy že nejsou online spoluhráři. Kdyby náhodou někteří začali hrát, stejně je tu potíž s aktivními DM. Dost dlouhodobě rozjetých věcí se mi zastavilo na neaktivitě DM. Takže z mého pohledu je to všechno se vším. Na druhou stranu je tu samozřejmě možnost to opět vše rozjet. Pokud se začne pár lidí logovat, budou nějací DM, nějaké akce, může dojít celkem rychle ke změně. Pesimismus je ovšem na místě. Nwn je starší hra, která ne každého zaujme. Dva z deseti, kterým se líbí, stejně odpadnou na instalaci a rozchození, které jsou pro běžného uživatele prakticky neprolomitelné. Tím je znemožněn přístup nových lidí, na kterých by stál dlouhodobý provoz serveru.
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Právě , nebo skusit najít či vymyslet alternativuGoran wrote:Já mám thalii stále rád. Jen je méně času, také nebývají online RPeři. Pravděpodobně ze stejného důvodu, tedy že nejsou online spoluhráři. Kdyby náhodou někteří začali hrát, stejně je tu potíž s aktivními DM. Dost dlouhodobě rozjetých věcí se mi zastavilo na neaktivitě DM. Takže z mého pohledu je to všechno se vším. Na druhou stranu je tu samozřejmě možnost to opět vše rozjet. Pokud se začne pár lidí logovat, budou nějací DM, nějaké akce, může dojít celkem rychle ke změně. Pesimismus je ovšem na místě. Nwn je starší hra, která ne každého zaujme. Dva z deseti, kterým se líbí, stejně odpadnou na instalaci a rozchození, které jsou pro běžného uživatele prakticky neprolomitelné. Tím je znemožněn přístup nových lidí, na kterých by stál dlouhodobý provoz serveru.
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Já si myslím že záchrana není v silách hráčů.
NT podle mě trpí řadou neduhů, některé jsou větší některé menší.
Stále věřím že jejich vyřešením se mohou hráči vrátit, protože vím kolik hráčů nehraje právě kvůli tomu že nemají kde hrát.
NT podle mě trpí řadou neduhů, některé jsou větší některé menší.
Stále věřím že jejich vyřešením se mohou hráči vrátit, protože vím kolik hráčů nehraje právě kvůli tomu že nemají kde hrát.
- DarkKnight
- Měšťan
- Posts: 226
- Joined: 16:52 27. Aug 2011
- Contact:
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
no jo je to ale škoda , super hra žádnou s RP sem ani neobjevilShaman88 wrote:Já si myslím že záchrana není v silách hráčů.
NT podle mě trpí řadou neduhů, některé jsou větší některé menší.
Stále věřím že jejich vyřešením se mohou hráči vrátit, protože vím kolik hráčů nehraje právě kvůli tomu že nemají kde hrát.
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Merroiry- Šílený gnomí mág
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
A kolik potencionálních hráčů vlastně Thalie v dnešní době má?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Myslím, že týden z5 nás na serveru bylo 5 lidí, pokud by starší hráči začali hrát, tak by bylo opět živo.
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Myslím si, že kdybychom se domluvili na nějaký den, kdy mají všichni čas, tak by jsme zkusili zahrát rp v ivory u krkovičky, případně dm by udělalo bouři a uhasit ivory.
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
DM ke hře nebo spíš k zábavě nepotřebuješ 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Napsal jsem případně, vím.
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Chtělo by to třeba na měsíc zkusit nahodit ST i se starýma postavama. Pak by se uvidělo kolik hráčů nehraje kvůli tomu že nemají čas a nebo spíš kvůli tomu že je NT ani trošku neoslovila. Navíc by to byla krásná nostalgieAkmir wrote:Podle mě byla Thalie pohřbena od chvíle, kdy se spustila nová. Stará byla dostačující a skvěle zlvádnuta. Nová je špatně zváldnuta lokačně, systémově. Karatha je menší - všechno je zahuštěně na jedné lokaci, a proto je minimální prostor na setkávání. Hospoda U Modrého racka je úplně mimo, nikdo tam nechodí a ani nebude. Obchody jsou na jednom místě, takže se ztrácí RP část, neboť tam lidé chodí jen pro zboží a nic víc. Předtím chodili po celé Karathe a setkávali se. Ivori je nepřehledné, působí nepřátelsky a nepohostinně, hospoda je jen na přespání, k ničemu neslouží. Celkově je vesnička odfláknutá. Dobrá snaha o novotu, ale lepší by bylo doplnění nových lokací. Nový systém bossů děla zdroj peněz trofeje z nich, na získání nich nepotřebuje postava žádnou schopnost stahování, a stává se to prioritou lovu, stejně jako ve hrách podobných World of Warcraft jsou questy. To naprosto ničí RP. Celkově z těchto důvodů se stala Thalie nepřátelská a přiblížilo se to ke hře WoW, která je založena čistě na levlu a lovu, kde hospoda je jen místo na přespání na další lov, kde město je jen na prodání lootu a nakoupení si věci. Jelikož Thalie byla založena hlavně a jedině na RP interakci hráčů a lov pouze zastupoval roli moderátora. Což současný systém lovení bossů a špatně postavených lokací, zabraňujících interakci zničil. Mám jedinou otázku. Jelikož hraní na NWN na staré Thalii byla moje zdaleka nejoblíbenější hra, tak se ptám. Proč byla uvedena do provozu nová Thalie, když bylo jasné, že nových hráčů stejně nepřibude v takovém počtu, aby se to mohlo na nich zakládat a ty staré to jen odradí. Tato otázka mi už dlouho vrtá hlavou a rád bych na ni znal odpověď, než se s Thalií nadobro rozloučím.
=============
Seart
Seart
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
tyyyjo na ST bych se rád koukl ty lokačky byly fakt dobrý 
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý