Jak se daří lidičky?
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Jak se daří lidičky?
Herní soubory jako portréty, postavy apo. se podle mě vůbec neliší. EE není nic jiného než staré nwn na steamu s lepšími texturami a odstraněným gamma barem.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Jak se daří lidičky?
Přesně jak píše písek.
Problém jsou skripty a upravené haky. Některé 2da soubory jsou jiné a je nutné je ručně překonvertovat.
A pak je problém v NWNX - NWNEE obsahuje jiné pluginy pro NWNX a tak některé úpravy co máme na thalii z pohledu mechaniky, ale třeba i systém trezorů by prostě převést přímo nešel a musel by se přepsat.
Problém jsou skripty a upravené haky. Některé 2da soubory jsou jiné a je nutné je ručně překonvertovat.
A pak je problém v NWNX - NWNEE obsahuje jiné pluginy pro NWNX a tak některé úpravy co máme na thalii z pohledu mechaniky, ale třeba i systém trezorů by prostě převést přímo nešel a musel by se přepsat.
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Jak se daří lidičky?
Zdravim, jak to teď je běží Tahlie? Zkoušel sem lognout a hra mě nepustí a hlásí timeout. Nevim jestli mám poslední hak staženej, každopádně na letecký poště už není. Dík za info.
Re: Jak se daří lidičky?
https://www.dropbox.com/s/vjo34i99jhstr ... 6.hak?dl=0
https://uloz.to/!0DnW7vpmZrzR/nt-c-181016-hak
+ jsem zeditoval shamanův příspěvek. Tady by to mělo vydržet déle.
https://uloz.to/!0DnW7vpmZrzR/nt-c-181016-hak
+ jsem zeditoval shamanův příspěvek. Tady by to mělo vydržet déle.
.
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Jak se daří lidičky?
Staženo a zjištěno. Vše oka. Díky za info.
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Jak se daří lidičky?
Tak oprava chybí mi ještě tlk soubor. Odkaz na leteckou poštu ze soupisu novinek už pozbyl platnost, hodí mi to sem někdo pls? (nt master 0019.tlk) Díky
Re: Jak se daří lidičky?
Mrkni do novinek.
A jinak... je tu živěji. Nějaký ten quest, hrající hráči, čím víc lidí, tím líp. Více různých nápadů vytvoří více dění.
A jinak... je tu živěji. Nějaký ten quest, hrající hráči, čím víc lidí, tím líp. Více různých nápadů vytvoří více dění.
.
Re: Jak se daří lidičky?
Vše je na webu pod odkazem ,,ke stažení" http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.