Thalie CD key

Určeno pro příspěvky hráčů.

Moderators: DM, WB

User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Thalie CD key

Post by Phantorris »

Ahoj, po více jak 10 letech jsem si řekl, že si tady zahraji. Koupil jsme si na GOGu Neverwinter Nights Diamond Edition, popral jsem se nějak s povinnými downloady (snad správně) a chci se připojit. Tak postupuji dle návodu, protože po té době jsem si vůbec nepamatoval jak na to a ejhle, chyba, že časový limit vypršel, rychle jsem zjistil, že se jedná problém s IP. Jasný, od té doby jsem jich vyměnil asi fakt hodně :) Jdu tedy na profil, kde jsem chtěl řešit situaci tím, že zaškrtnu aby nedocházelo ke kontrole IP, koukám, že mám na profilu i uvedenou starou e-mailovou adresu, takže tu jsem chtěl taky aktualizovat. A hele, potřebuji Thalie CD key...ok, na něco takového bylo si matně vzpomínám, protože jsem se s tím kdysi pral. Dle návodu vygeneruji a ejhle, chybová hláška: Váš 1. klíč (NWN) již používá někdo jiný: Kurdt. Říkám si ok, přepíšu CD keys, které mám ve hře z GOG dle nějakého generátoru a bude to ok. Ale i přesto, že jsem změnil CD keys ve hře, tak mi to stále generuje ten samý Thalie CD key, který vyhazuje hlášku Váš 1. klíč (NWN) již používá někdo jiný: Kurdt.
Je prosím možné mi zaslat Thalie CD key, který jsem kdysi úspěšně používal popř. poradit jak aktualizovat profil a tedy i zprovoznit hru? Nebo již toto zůstane navždy jen vzpomínkou?

Díky :)
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Thalie CD key

Post by Nalkanar »

GOG ti hru nainstaluje samo s nějakým "obecným" keyem, který sdílíš s mnoha uživateli. Ale tvé skutečně originální CD-keye najdeš až přímo když si to proklikáš a musíš je do hry zadat manuálně. Možná je to tím? Můj obecný key si tu zaregistroval třeba Goran :D
.
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

No ty klíče které jsme zmiňoval a použil jsem právě našel ve složkách ve hře a domnívám se, se bude jednat právě o ty "unikátní mé", vzhledem k textu, který je ve složce uvedený pod nimi:

;These are your CD Keys for Neverwinter Nights.
;DO NOT share these CD Keys with ANYONE.
;Apart from this installation, or when registering with the Official Neverwinter Nights Community Site [http://nwn.bioware.com], BioWare and Atari will NEVER ask you for this CD Key.

Ještě je možnost zkusit nějaký CD key získat po registraci na BIOware, ale obávám, se že bych si moc nepomohl.....jen mi právě není úplně jasné, proč, když v tomto souboru přepíšu ty keys na nějaké z generátoru a následně tento soubor použiji jako výchozí pro generoátor Thale CD key, tak se mi vygeneruje stejný klíč.... :wall:

Nejjednodušší by asi bylo, pokud by nějaký admin, DM, nebo kdo a zda by mohl ověřit můj starý thalie CD key a zaslat mi ho, protože jsem na něj v minulosti již hrál, tak třeba bude již provázaný s mým účtem?
Popř. pokud mi dokáže někdo polopatě poradit, jak s tímto problémem se poprat.

Navíc chtěl jsem ukecat kámoše, aby to tady zkusil se mnou a ten zde nikdy nehrál, tak pokud by pro něj bylo reálné se vůbec ještě zapojit a prolomit Thalie CD Key :)
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Thalie CD key

Post by Nalkanar »

Pokud jsi to ručně neměnil, tak to ve složce je právě ten obecný, který mají stovky né-li tisíce hráčů.

Jdi na https://www.gog.com/account a tam si rozklikni NWN, pak dole vyber "MORE" a tam "SERIALS KEYS" a porovnej je s těma v nwncdkey.ini, měly by být odlišné.
.
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

Díky za tip, klíče jsem v souboru změnil, podle toho co bylo na GOGu. Nyní mi to souhlasí....bohužel stále mi program na generování Thalie CD key generuje to samé, tedy stále bez ohledu na změněné klíče, jako by si pamatoval ty klíče původní :wall:
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Thalie CD key

Post by Goran »

Veřejný CD klíč je generován ze tří klíču, které máš v ini souboru. Z trošku pozměněných klíčů může vycházet stejný veřejný klíč, protože se v něm zohledňují jen některé pozice. Níže popsáno přesněji:

1. Pro každý klíč vezmeš každý druhý znak klíče do délky 8znaků. Tj. 2. 4. 6. ... až 16. znak. Viz návod.
Tím ti vzniknou tři veřejné klíče (z každého nwn klíče jeden). Např.:
AAAAAAA
BBBBBBBB
CCCCCCC

Postup jak to udělat ručně je tady: http://wiki.arelith.com/CD_key

2. Tohle poskládáš do výsledného klíče tak, že vezmeš vždy první písmena ze všech klíčů a dáš je za sebe, pak druhá a tak dál.
Takže ti vznikne:
ABCABCABCABCABCABCABCABC.

(V postupu vycházím z návodu, který mi kdysi psal kucik)
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

Gorane děkuji za radu, dle tvého návodu se mi skutečně podařilo manuálně vytvořit klíč který funguje a díky tomu jsem si aktualizoval profil a zakázal kontrolu IP adresy. Bohužel do hry se mi stále nepodařilo připojit z důvodu: Připojení k serveru selhalo. Chyba spojení: server neodpovídá (timeout).
:cry:
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Thalie CD key

Post by Desmond »

Phantorris wrote:Gorane děkuji za radu, dle tvého návodu se mi skutečně podařilo manuálně vytvořit klíč který funguje a díky tomu jsem si aktualizoval profil a zakázal kontrolu IP adresy. Bohužel do hry se mi stále nepodařilo připojit z důvodu: Připojení k serveru selhalo. Chyba spojení: server neodpovídá (timeout).
:cry:
Zkoušel jsi 78.108.108.89:5121 ?
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

Zkusil jsem .... zkusil jsem i IP, kterou mi stránky napsaly, že se jedná o mou zjištěnou IP adresu, zkoušel jsem jak IP kontrolovat tak nekontrolovat....bohužel výsledek je stále stejný
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Thalie CD key

Post by Desmond »

Phantorris wrote:Zkusil jsem .... zkusil jsem i IP, kterou mi stránky napsaly, že se jedná o mou zjištěnou IP adresu, zkoušel jsem jak IP kontrolovat tak nekontrolovat....bohužel výsledek je stále stejný
Zkus se ještě podívat do nastavení svého firewallu
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

Jj, to jsem zkoušel hned na začátku, to mám povolené. Inu nevím. Přemýšlím, zda si neudělat nový profil, zda by to nemohlo pomoci, protože jsme nebyl na tento dlouho logovanej...ale tím by mi asi vznikl nový problém s klíčem :|

Inu budu moc rád, pokud by někoho ještě napadlo něco, co by mohlo pomoci, ale obávám, se, že zůstanou jen vzpomínky, jak jsem kdysi hrával :)
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Thalie CD key

Post by Desmond »

a ping 78.108.108.89 funguje?
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Thalie CD key

Post by Phantorris »

Desmond wrote:a ping 78.108.108.89 funguje?
Pokud myslíš přes CMD, tak funguje průměrně na nějakých 6 ms
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Thalie CD key

Post by Goran »

Nevěšel bych hlavu, to se 100% dořeší. Hodně pomůže pokud se sem koukne některý z adminů, dovedou říct co vidí za problém ze strany serveru.

Obecně můžu zkusit pár tipů za sebe:

- Zkontrolovat jestli ve hře máš správně napsán svůj acc při přihlášení (acc se jmenuje například Goran91, takže do tabulky co vyjede po nakliknutí "více hráčů" patří do jména také Goran91).
- Zkontrolovat jestli nemáš ve složce nwn více ini souborů s klíčem, to mi tuším kdysi dělalo paseku. Takové ty kopie s názven nwncdkey (1) apod.... Měl by tam být pouze jeden správný.
- Možná ještě obecné věci, jako spouštět nwn po správcem, nebo nastavit kompatibilitu exáče na win xp sp 2, ale tohle pomáhá spíše proti jiným problémům, než nepřipojení na server.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Thalie CD key

Post by Shaman88 »

Ještě bych zkusil NWN Critical rebuild - https://neverwintervault.org/sites/all/ ... e&nid=1585
Opraví ti to nwn.
Nebo spíše nastaví na patch 1.69, který možná nemáš. Né všechny diamond edice to měli.
Post Reply