Já si myslím, že to bude nějakej problém na tom profilu, kterej ale aktuálně nejsem schopnej rozklíčovat, protože se jeví vše nastavené ok. Vsadím se, ale že to bude nějaká pitomina na kterou jsem za ty léta zapomněl....Goran wrote:- Zkontrolovat jestli ve hře máš správně napsán svůj acc při přihlášení (acc se jmenuje například Goran91, takže do tabulky co vyjede po nakliknutí "více hráčů" patří do jména také Goran91).
Snad se na to koukne nějaký admin a ozve se mi s čím je problém