Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Vážně by mě zajímalo jestli existuje někdo komu se ty změny líbí.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
Drusila
Jesabel Grymová
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Super téma, stejně tak mě napadlo tohle napsat, tak se vyjádřím.
První dojem že změn, který sem včera zažil byl pro mě dost nepříjemný. Říkal sem si, že pokud to fakt hodně ovlivní moji postavu - která je z mojeho pohledu hodně specifická a nejoblíbenější co sem kdy mel- klidně se hrou i seknu. Ale taky sem si uvědomil, že se zde událo již tolik razantních změn se kterými sem nebyl spokojeny a stále sem tady.
No prostě sem si zase řekl, že to chce chvíli popřemýšlet o změnách a hlavně POČKAT než budou uvedeny a vysvětleny všechny změny a posoudit potom.
Mám určitou představu o tom, jak by mi měl tým ohledně relevelu vyhovět, ale to už není na mě,to se uvidí jake budou možnosti přesně. Jen doufám že se tak stane.
I kdyby tým sepsal možnosti pro rlvl, které mi nebudou vyhovovat, HRAT BUDU DÁL.
Jedna věc, která by mě velmi zamrzela tady však je. Tou záležitosti je to, že to může vést k odchodu některých hráčů. S tím už ale musel tým počítat.
Když už sme u toho všeho, díky lidem, kteří na thalii stále pracuji a vyvíjí ji. I když to v tomto případě to může vést k necimu odchodu, díky za to. Ne každá změna vyhovuje všem.
Závěrem tedy - hrát BUDU dále.
První dojem že změn, který sem včera zažil byl pro mě dost nepříjemný. Říkal sem si, že pokud to fakt hodně ovlivní moji postavu - která je z mojeho pohledu hodně specifická a nejoblíbenější co sem kdy mel- klidně se hrou i seknu. Ale taky sem si uvědomil, že se zde událo již tolik razantních změn se kterými sem nebyl spokojeny a stále sem tady.
No prostě sem si zase řekl, že to chce chvíli popřemýšlet o změnách a hlavně POČKAT než budou uvedeny a vysvětleny všechny změny a posoudit potom.
Mám určitou představu o tom, jak by mi měl tým ohledně relevelu vyhovět, ale to už není na mě,to se uvidí jake budou možnosti přesně. Jen doufám že se tak stane.
I kdyby tým sepsal možnosti pro rlvl, které mi nebudou vyhovovat, HRAT BUDU DÁL.
Jedna věc, která by mě velmi zamrzela tady však je. Tou záležitosti je to, že to může vést k odchodu některých hráčů. S tím už ale musel tým počítat.
Když už sme u toho všeho, díky lidem, kteří na thalii stále pracuji a vyvíjí ji. I když to v tomto případě to může vést k necimu odchodu, díky za to. Ne každá změna vyhovuje všem.
Závěrem tedy - hrát BUDU dále.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Mě se to líbí. CAP lvl 30 dává mnohem větší smysl.
Je otázka, zda přibydou už i nějaké ty RP změny slibované už od konce ST
A balanc klerikům, aby neměli navrch jen trpoši a drowové
EDIT: vlastně jen čekám, až se to rozjede, abych nemusel postavu zakládat dvakrát
Je otázka, zda přibydou už i nějaké ty RP změny slibované už od konce ST
A balanc klerikům, aby neměli navrch jen trpoši a drowové
EDIT: vlastně jen čekám, až se to rozjede, abych nemusel postavu zakládat dvakrát
.
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Ano, jsou v plánu i RP věci a pro tebe i nové věci pro mágy 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Říkáš to, jak kdybych si je sám navrhnul, schválil a nacpal do hry.
Já charakter mága vzhledem k nastavení TH už opouštím, takže je mi to fuk. Navíc jestli to dopadne, jak ty poslední úpravy spellů od Shamana, tak děkuji - nechci.
Já charakter mága vzhledem k nastavení TH už opouštím, takže je mi to fuk. Navíc jestli to dopadne, jak ty poslední úpravy spellů od Shamana, tak děkuji - nechci.
.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Ty změny jsou náhodou fajn. Protože u Riena relevele nutný (levely zloděje) tak z něj v rámci zachování stylu boje (na blízko) udělám monka.
Je už 20+10 monk+sd zakázán, nebo to ještě nikdo nepostavil?
Jo a líbí se mi, že v rámci vybalancování světa, je zakázáno kombinovat mnicha s druidem (s klerikem je to ok)...
Je už 20+10 monk+sd zakázán, nebo to ještě nikdo nepostavil?
Jo a líbí se mi, že v rámci vybalancování světa, je zakázáno kombinovat mnicha s druidem (s klerikem je to ok)...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Nepostavil, nebo nevylvlil, jdi do toho
SD má furt full BAB.
.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
wow...Nalkanar wrote:Nepostavil, nebo nevylvlil, jdi do tohoSD má furt full BAB.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Já s postavou narazím na max, zatím tu nevidím nic, kam by pak mohla postupovat a nebo měla další smysl. Nechápu, význam toho, proč bych se měl hnát za stropem a tudíž i nejlepšími schopnostmi postavy, když jakýkoliv progres postavy po tomto bodě ustane.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Slyšels někdy o RP?
V podtemnu by mělo jít šplhat a bojovat o moc donekonečna.
.
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Souboj aktuálních aktivních podtemnanů o moc.Nalkanar wrote:Slyšels někdy o RP?V podtemnu by mělo jít šplhat a bojovat o moc donekonečna.
edit/ taktéž hra s aktuálně aktivními DM podtemna
https://media.giphy.com/media/sa5GilFcfQ1Tq/giphy.gif
Last edited by Goran on 20:20 06. Sep 2018, edited 1 time in total.
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Bez jiných hráčů má ideální podmínky na to uhnat DM a vyšplhat se a pak jim to dát vyžrat

.
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Nějak to přežiju.
Barda mi snad povolej na relevel. Teoreticky, když upravím trochu build, tak se ani moc nezmění.
Když to nepůjde, tak u fontánky v Karathě je místa na brnkání na loutnu víc než dost. Ne, že by to byla solo nějaká zábava, ale co už. Třeba se tam občas někdo ukáže.
Spíš mi přijde maličko líto těch, co dotáhli postavy na nejvyšší level a teď jim to bude zkrouhnutý.
A nejvíc lituju těch co přijdou jako noví hráči a budou se snažit získat na fóru nějaké informace. Smíchaná ST, NT a T2. To bych fakt nechtěl.
Barda mi snad povolej na relevel. Teoreticky, když upravím trochu build, tak se ani moc nezmění.
Když to nepůjde, tak u fontánky v Karathě je místa na brnkání na loutnu víc než dost. Ne, že by to byla solo nějaká zábava, ale co už. Třeba se tam občas někdo ukáže.
Spíš mi přijde maličko líto těch, co dotáhli postavy na nejvyšší level a teď jim to bude zkrouhnutý.
A nejvíc lituju těch co přijdou jako noví hráči a budou se snažit získat na fóru nějaké informace. Smíchaná ST, NT a T2. To bych fakt nechtěl.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
A ty?Aquila wrote:Vážně by mě zajímalo jestli existuje někdo komu se ty změny líbí.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Jinak za mě mi příjde velmi odvážné začít s tak zásadními změnami hned po prvním měsíci, kdy tu je slušnější aktivita hráčů. Prvotní informace rozhodily víc, než musely, díky špatné formulaci.
Změny které bych z pohledu tuláků, či SD očekával nepřišly. I když nebuilder, nevím jak si build postavy životaschopně představit. Z mého pohledu to tedy vypadá na postupné ukončování postavy a aktivit. Některé nedostatky světa se mi dařilo dlouhodobě řešit vyšší aktivitou hraní. Být takříkajíc level napřed. Tohle se nyní smaže bez náhrad, ale řešení nepříjde. A do plenek, kdy se třesu před vším okolo, se mi vracet nechce.
Změny které bych z pohledu tuláků, či SD očekával nepřišly. I když nebuilder, nevím jak si build postavy životaschopně představit. Z mého pohledu to tedy vypadá na postupné ukončování postavy a aktivit. Některé nedostatky světa se mi dařilo dlouhodobě řešit vyšší aktivitou hraní. Být takříkajíc level napřed. Tohle se nyní smaže bez náhrad, ale řešení nepříjde. A do plenek, kdy se třesu před vším okolo, se mi vracet nechce.