Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Pro jaké řešení řešení Thálie 2.0 jste?

levl cap 30 a ostatní změny vítám
0
No votes
levl cap 30 se mi nelíbí, ale ostatní změny vítám
0
No votes
vadí mi chystané změny, ale levl cap 30 vítam
0
No votes
Nastavení Thalie bych nějak výrazně neměnil/a
1
100%
 
Total votes: 1

Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Post by Aquila »

Tak nic. Anketa nefunguje. :D Prosím o smazání.
Last edited by Aquila on 21:49 07. Sep 2018, edited 1 time in total.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
DarkKnight
Měšťan
Posts: 226
Joined: 16:52 27. Aug 2011
Contact:

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Post by DarkKnight »

Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Post by Aquila »

DarkKnight wrote:
Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
DarkKnight
Měšťan
Posts: 226
Joined: 16:52 27. Aug 2011
Contact:

Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu

Post by DarkKnight »

Aquila wrote:
DarkKnight wrote:
Aquila wrote:Prosím o hlasování. :)
Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.
neslo nešlo prOto píšu
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
Locked