Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Mourisson1 »

Novothalisjká AI.
Ne že by mi vadilo že se příšery trhají od tanka, jdou zabít tu mága, tu střelce, to je koneckonců aspoň trochu logické, a "nutí" to i DMG postavy například investovat do obranných schopností (Hips, OČ, atp), nebo riskovat smrti. Ale to že pokud se sejde velká parta, a příšery (a i bossové) začnou vyhazovat do logu tuny chyb "Příliš mnoho instrukcí", a stojí na místě, nedělají nic (maximálně dají příležitostný útok když u nich někdo začaruje, pak i kolo dvě mlátí, ale tím to zase hasne) mi přijde poněkud... hloupé. Dungy s tímto problémem pak nejsou absolutně žádná výzva, ať je WB nastaví jakkoliv silné. Chápu že nasazení původní NWN AI by umožnilo vytahávat příšery po jedné, případně tankovat stylem "všechno je na tankovi a DMGeři DMGují", ale zase na druhou stranu... bylo by zábavnější kdyby se bossové a příšery zapojovaly do boje :D
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

Pokud se dobře pamatuju, tak mobky jsou nastavený na top buildy na NT.
Což znamená, že kdo není top build, ten pokud se na něj mobka utrhne, tak s docela vysokou šancí bez rychlé pomoci umře (specielně v "lepších" dungách).
By mě zajímalo zda tohle je taky požadovaná "featura" od týmu nebo neúmyslný bug. Tj. aby spawn zabil přesílenou potvrou každýho, kdo není prasobuild :lol: .

Jinak je škoda, že tu není možnost pro "tanka" si takhle utrhlou mobku zase přiagrovat zpátky.
Ano, obětovaný pěšák, kterého AI telepaticky identifikovala jako nejslabšího člena družiny, může "chůzí" kittovat (na hranici pravidel), běhat zdravotní kolečka, než tu mobku někdo ubije nebo sama změní cíl...ale je to TAK neelegantní :) .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
chockobo@email.cz
Nováček
Posts: 2
Joined: 22:38 11. Jul 2018

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by chockobo@email.cz »

Ahoj,
poradí někdo někdo kde koupit NWN ?
Chceme to zahrat z LANu a snažíme se snižovat náklady
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by sandoftime »

Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Goran »

Jen pozor. Ke všem dávají stejný CD klíč. Je tedy třeba si vygenerovat vlastní.
chockobo@email.cz
Nováček
Posts: 2
Joined: 22:38 11. Jul 2018

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by chockobo@email.cz »

Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by kucik »

chockobo@email.cz wrote:Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
Pokud nemáš nic v override, tak, nemusíš nic odebírat. Server/Hra si řekne, které haky chce.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Goran »

Někde tu byl celkem podrobný postup jak klíč ručně připravit, kdyby bylo nejhůř. Asi by se podařilo dohledat, kdyby jsi měl problém řekni.
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by RainMan »

https://www.youtube.com/watch?v=Oudt5l045og
čistě teoreticky mezi nima určitě nějaký fungující najdete.
Taky jsem kdysi našel.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Goran »

Vadí mi ceny šípů/šipek v truhlařině vs. ceny u obchodníků. Když vynechám různé unikáty, které se neprodávají (magické zranění, věštby, omračovací), tak je výroba šípů cenový nesmysl. Samotné náklady, bez námahy se sháněním materiálu a výrobou, většinou převyšují cenu stejně kvalitních šípů o obchodníka. Truhlařina je už tak nevýhodná, vzhledem k tomu co se v ní vyrábí, a jak moc to ostatní potřebují. Neplánuje se balancování této věci?

Možností jak to provést je asi víc. Nejnáročnější by byly úpravy samotného craftu, méně náročné zvednutí cen u obchodníků. Z mého pohledu by asi bylo nejlepší zvednout počet šípů na toulec (z aktuálních 5000 třeba na 7500 nebo 10000). Craftové se tím pádem stanou výhodnější cena/kus a zároveň dovolí šetřit místo.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Rejty »

Puxina wrote:
Barbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky .....
Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i ted :) . Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat :).
Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Jako někdo z těch, kdo původně čekání obhajoval, jsem pro zrušení. :lol:
.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by soul1 »

Zrušit čekaní jsem taky pro! jestli chce někdo Rpovat muže i bez toho aniž by zdržoval ostatní.
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Puxina »

Rejty wrote:
Puxina wrote:
Barbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky .....
Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i ted :) . Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat :).
Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.
RP hráči, kteří si to vydupali tu pokud se mýlím skoro nehrajou (Nalka nepočítám ten je jednou nohou zpět a jak vidno změnil názor :) ). Já v tom čekání nevidím žádný, ale opravdu žádný RP bonus. ;)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Tessie
Nováček
Posts: 14
Joined: 14:26 24. Jan 2015

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Tessie »

**
Nemyslím si že ty dostavníky dělají až takové zlo :) ... možná by se mohl snížit čas čekání z 10 min na 5 min, ale rušit to úplně nic nepřinese. Přece jen je to sice čekání ale pořád je to RP hra a i ten čas se dá pěkně využít na přípravu kouzel, meditaci nebo odpočinek. Ušetřilo by to čas ale dát všude přechody by ztratilo efekt.
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Post Reply