Ne že by mi vadilo že se příšery trhají od tanka, jdou zabít tu mága, tu střelce, to je koneckonců aspoň trochu logické, a "nutí" to i DMG postavy například investovat do obranných schopností (Hips, OČ, atp), nebo riskovat smrti. Ale to že pokud se sejde velká parta, a příšery (a i bossové) začnou vyhazovat do logu tuny chyb "Příliš mnoho instrukcí", a stojí na místě, nedělají nic (maximálně dají příležitostný útok když u nich někdo začaruje, pak i kolo dvě mlátí, ale tím to zase hasne) mi přijde poněkud... hloupé. Dungy s tímto problémem pak nejsou absolutně žádná výzva, ať je WB nastaví jakkoliv silné. Chápu že nasazení původní NWN AI by umožnilo vytahávat příšery po jedné, případně tankovat stylem "všechno je na tankovi a DMGeři DMGují", ale zase na druhou stranu... bylo by zábavnější kdyby se bossové a příšery zapojovaly do boje
Co Vám na Thalii vadí?
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Novothalisjká AI.
Ne že by mi vadilo že se příšery trhají od tanka, jdou zabít tu mága, tu střelce, to je koneckonců aspoň trochu logické, a "nutí" to i DMG postavy například investovat do obranných schopností (Hips, OČ, atp), nebo riskovat smrti. Ale to že pokud se sejde velká parta, a příšery (a i bossové) začnou vyhazovat do logu tuny chyb "Příliš mnoho instrukcí", a stojí na místě, nedělají nic (maximálně dají příležitostný útok když u nich někdo začaruje, pak i kolo dvě mlátí, ale tím to zase hasne) mi přijde poněkud... hloupé. Dungy s tímto problémem pak nejsou absolutně žádná výzva, ať je WB nastaví jakkoliv silné. Chápu že nasazení původní NWN AI by umožnilo vytahávat příšery po jedné, případně tankovat stylem "všechno je na tankovi a DMGeři DMGují", ale zase na druhou stranu... bylo by zábavnější kdyby se bossové a příšery zapojovaly do boje
Ne že by mi vadilo že se příšery trhají od tanka, jdou zabít tu mága, tu střelce, to je koneckonců aspoň trochu logické, a "nutí" to i DMG postavy například investovat do obranných schopností (Hips, OČ, atp), nebo riskovat smrti. Ale to že pokud se sejde velká parta, a příšery (a i bossové) začnou vyhazovat do logu tuny chyb "Příliš mnoho instrukcí", a stojí na místě, nedělají nic (maximálně dají příležitostný útok když u nich někdo začaruje, pak i kolo dvě mlátí, ale tím to zase hasne) mi přijde poněkud... hloupé. Dungy s tímto problémem pak nejsou absolutně žádná výzva, ať je WB nastaví jakkoliv silné. Chápu že nasazení původní NWN AI by umožnilo vytahávat příšery po jedné, případně tankovat stylem "všechno je na tankovi a DMGeři DMGují", ale zase na druhou stranu... bylo by zábavnější kdyby se bossové a příšery zapojovaly do boje
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pokud se dobře pamatuju, tak mobky jsou nastavený na top buildy na NT.
Což znamená, že kdo není top build, ten pokud se na něj mobka utrhne, tak s docela vysokou šancí bez rychlé pomoci umře (specielně v "lepších" dungách).
By mě zajímalo zda tohle je taky požadovaná "featura" od týmu nebo neúmyslný bug. Tj. aby spawn zabil přesílenou potvrou každýho, kdo není prasobuild
.
Jinak je škoda, že tu není možnost pro "tanka" si takhle utrhlou mobku zase přiagrovat zpátky.
Ano, obětovaný pěšák, kterého AI telepaticky identifikovala jako nejslabšího člena družiny, může "chůzí" kittovat (na hranici pravidel), běhat zdravotní kolečka, než tu mobku někdo ubije nebo sama změní cíl...ale je to TAK neelegantní
.
Což znamená, že kdo není top build, ten pokud se na něj mobka utrhne, tak s docela vysokou šancí bez rychlé pomoci umře (specielně v "lepších" dungách).
By mě zajímalo zda tohle je taky požadovaná "featura" od týmu nebo neúmyslný bug. Tj. aby spawn zabil přesílenou potvrou každýho, kdo není prasobuild
Jinak je škoda, že tu není možnost pro "tanka" si takhle utrhlou mobku zase přiagrovat zpátky.
Ano, obětovaný pěšák, kterého AI telepaticky identifikovala jako nejslabšího člena družiny, může "chůzí" kittovat (na hranici pravidel), běhat zdravotní kolečka, než tu mobku někdo ubije nebo sama změní cíl...ale je to TAK neelegantní
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
chockobo@email.cz
- Nováček
- Posts: 2
- Joined: 22:38 11. Jul 2018
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ahoj,
poradí někdo někdo kde koupit NWN ?
Chceme to zahrat z LANu a snažíme se snižovat náklady
poradí někdo někdo kde koupit NWN ?
Chceme to zahrat z LANu a snažíme se snižovat náklady
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jen pozor. Ke všem dávají stejný CD klíč. Je tedy třeba si vygenerovat vlastní.
-
chockobo@email.cz
- Nováček
- Posts: 2
- Joined: 22:38 11. Jul 2018
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pokud nemáš nic v override, tak, nemusíš nic odebírat. Server/Hra si řekne, které haky chce.chockobo@email.cz wrote:Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Někde tu byl celkem podrobný postup jak klíč ručně připravit, kdyby bylo nejhůř. Asi by se podařilo dohledat, kdyby jsi měl problém řekni.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
https://www.youtube.com/watch?v=Oudt5l045og
čistě teoreticky mezi nima určitě nějaký fungující najdete.
Taky jsem kdysi našel.
čistě teoreticky mezi nima určitě nějaký fungující najdete.
Taky jsem kdysi našel.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vadí mi ceny šípů/šipek v truhlařině vs. ceny u obchodníků. Když vynechám různé unikáty, které se neprodávají (magické zranění, věštby, omračovací), tak je výroba šípů cenový nesmysl. Samotné náklady, bez námahy se sháněním materiálu a výrobou, většinou převyšují cenu stejně kvalitních šípů o obchodníka. Truhlařina je už tak nevýhodná, vzhledem k tomu co se v ní vyrábí, a jak moc to ostatní potřebují. Neplánuje se balancování této věci?
Možností jak to provést je asi víc. Nejnáročnější by byly úpravy samotného craftu, méně náročné zvednutí cen u obchodníků. Z mého pohledu by asi bylo nejlepší zvednout počet šípů na toulec (z aktuálních 5000 třeba na 7500 nebo 10000). Craftové se tím pádem stanou výhodnější cena/kus a zároveň dovolí šetřit místo.
Možností jak to provést je asi víc. Nejnáročnější by byly úpravy samotného craftu, méně náročné zvednutí cen u obchodníků. Z mého pohledu by asi bylo nejlepší zvednout počet šípů na toulec (z aktuálních 5000 třeba na 7500 nebo 10000). Craftové se tím pádem stanou výhodnější cena/kus a zároveň dovolí šetřit místo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.Puxina wrote:Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i tedBarbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky ...... Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat
.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zrušit čekaní jsem taky pro! jestli chce někdo Rpovat muže i bez toho aniž by zdržoval ostatní.
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Co Vám na Thalii vadí?
RP hráči, kteří si to vydupali tu pokud se mýlím skoro nehrajou (Nalka nepočítám ten je jednou nohou zpět a jak vidno změnil názorRejty wrote:Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.Puxina wrote:Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i tedBarbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky ...... Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat
.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
**
Nemyslím si že ty dostavníky dělají až takové zlo
... možná by se mohl snížit čas čekání z 10 min na 5 min, ale rušit to úplně nic nepřinese. Přece jen je to sice čekání ale pořád je to RP hra a i ten čas se dá pěkně využít na přípravu kouzel, meditaci nebo odpočinek. Ušetřilo by to čas ale dát všude přechody by ztratilo efekt.
Nemyslím si že ty dostavníky dělají až takové zlo
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.