CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Barbar321 wrote:
sandoftime wrote:Já bych nadbytečné expy převáděl na goldy.
Nápad je to zajímavý, ale co u postavy, která měla přehršel expů a pěkných pár mega v bance?
Může založit nějakou nadaci na ochranu impů.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Uradin
Měšťan
Posts: 165
Joined: 00:47 21. Jun 2008
Location: Tokyo
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Uradin »

osobně se mi dost zamlouvá ten napad od Ldamiana za expy nad max lvl by se daly kupovat vlastnosti nebo něco navíc aby měl hrač opravdu pocit že postava nadále roste a nezabředne na 30lvlu a nebo dejte aspoň 35lvl s tím že těch posledních 5lvlů bude drasticky těžké nabrat navíc každý lvl by měl setsakramenský bonus to už by si člověk mohl říct že je opravdu epic :D
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

Já jsem třeba zásadně proti jakémukoli podporování creepu.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:Já jsem třeba zásadně proti jakémukoli podporování creepu.
To je možné, ale jak píše Uradin, nějaký další progres by to zkrátka chtělo. Něco, co udrží hráče na serveru i po dosažení 30-tky lvl. Schéma typu "tak mám max., dám novou postavu od začátku" tu už byly a tak nějak nevydržely.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Nedokážu si představit, kdyby tu probíhalo expení stejnou rychlostí jako na Sinfaru, kde lvl 40 dáš za den (když jsi cvok) a nebo za týden (když hraješ tak nějak normálně).

Chápu, že vyškrábat se na vysoký lvl je fajn cíl a motivace pro hráče (taky to tak mám ,chci vidět vývoj postavy a její síly a schopností). Potom je taková demotivace, protože si hráč řekne " Max výbavu - mám, max lvl - mám. Co já budu sakra dělat?".

Ale co takhle si dát i nějaký IC cíl? Dosáhnout něčeho ve světě pomocí RP? ;)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by soul1 »

Puxina wrote:Nedokážu si představit, kdyby tu probíhalo expení stejnou rychlostí jako na Sinfaru, kde lvl 40 dáš za den (když jsi cvok) a nebo za týden (když hraješ tak nějak normálně).

Chápu, že vyškrábat se na vysoký lvl je fajn cíl a motivace pro hráče (taky to tak mám ,chci vidět vývoj postavy a její síly a schopností). Potom je taková demotivace, protože si hráč řekne " Max výbavu - mám, max lvl - mám. Co já budu sakra dělat?".

Ale co takhle si dát i nějaký IC cíl? Dosáhnout něčeho ve světě pomocí RP? ;)
Když to bude teď konečně možne tak proč ne. Do teď byl problem že se něčeho takoveho nedalo moc docilit
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

Puxina wrote:Nedokážu si představit, kdyby tu probíhalo expení stejnou rychlostí jako na Sinfaru, kde lvl 40 dáš za den (když jsi cvok) a nebo za týden (když hraješ tak nějak normálně).

Chápu, že vyškrábat se na vysoký lvl je fajn cíl a motivace pro hráče (taky to tak mám ,chci vidět vývoj postavy a její síly a schopností). Potom je taková demotivace, protože si hráč řekne " Max výbavu - mám, max lvl - mám. Co já budu sakra dělat?".

Ale co takhle si dát i nějaký IC cíl? Dosáhnout něčeho ve světě pomocí RP? ;)
Když se budu držet reálií, má postava je prachprostý voják. A abych si sám pro sebe udělal celou novou strukturu rodiny, založit novou vůdčí osobnost je tak trochu mimo mísu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Ahoj . Ty změny moc nechápu , asi by měli pomoci Thalii ale,. Konec expení na 30 lvlu?? Hm no na Demoně je max 30 lvl ale mají tam dámu a ta vymění jeden upis za 10 000 expů a za upisy se dá nakoupit užasné věci normálně nedostupné . Podporu Ic bych spíše viděl v možnostech IC předmětů nebo v možnosti nákupu IC zvířat atd - nebo - vybudování města s domy ve kterých budou svobodné dívky na vdávání ( či muži na ženění ale to si nejsem jist) a po vražení nějakých peněz do dámy si tě vezme máte děti - ty jsou také drahé , a ty pak vyrostou a jsou z nich Henchmani . Nechci otravovat tak to zkrátím , já obyčejně píšu sáhodlouhé výjevy tak zatím by to pro dnešek stačilo - fakt jsou to jen nápady.
Menhiri Dierta
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Šlo by, aby se zobrazovaly i jméno hráče (název accountu) v seznamu lidí ve hře? Občas je problém poznat kdo je kdo jen podle jména postavy :)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde. Jaký typ questů/oživení světa byste v blízké době uvítali nejvíce? Rád si vyslechnu Vaše názory.

Je obtížné, ne-li nemožné trefit se do vkusu všech, ale pokud dostanu solidní zpětnou vazbu, tak budu moci lépe reflektovat na vaše přání a podněty.

Díky a těším se na Vás ve hře.
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Desmond wrote:Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde. Jaký typ questů/oživení světa byste v blízké době uvítali nejvíce? Rád si vyslechnu Vaše názory.

Je obtížné, ne-li nemožné trefit se do vkusu všech, ale pokud dostanu solidní zpětnou vazbu, tak budu moci lépe reflektovat na vaše přání a podněty.

Díky a těším se na Vás ve hře.
Tak když už jsi načal ty Královské myslivce, tak by bylo zajímavé začít budovat něco s tímhle jako DM a postupně přijímat postavy s tím, že časem by se jedna stala velitelem a mohli by vést nějaký spolek a tak :)
Na druhou stranu se o těch myslivcích moc neví, tak ze začátku to otukávání a tak by mohlo být fajn.

Osobně bych uvítal i nějaký spolek další skupiny, která by zase byla na opačné straně se základnou v Kel a Hazru a ti by mohli zase tvořit něco své.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Puxina wrote:
Desmond wrote:Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde. Jaký typ questů/oživení světa byste v blízké době uvítali nejvíce? Rád si vyslechnu Vaše názory.

Je obtížné, ne-li nemožné trefit se do vkusu všech, ale pokud dostanu solidní zpětnou vazbu, tak budu moci lépe reflektovat na vaše přání a podněty.

Díky a těším se na Vás ve hře.
Tak když už jsi načal ty Královské myslivce, tak by bylo zajímavé začít budovat něco s tímhle jako DM a postupně přijímat postavy s tím, že časem by se jedna stala velitelem a mohli by vést nějaký spolek a tak :)
Na druhou stranu se o těch myslivcích moc neví, tak ze začátku to otukávání a tak by mohlo být fajn.

Osobně bych uvítal i nějaký spolek další skupiny, která by zase byla na opačné straně se základnou v Kel a Hazru a ti by mohli zase tvořit něco své.
Ohledně myslivců - To se mi nezdá jako zdárná cesta, ono to už něco podobného tu bylo a neosvědčilo se. Proč dělat stejnou chybu 2x, Co se týká Kell el hazru, to je zajímavé a bylo by možné třeba udělat Kell jako jinou samostatnou provincii Karathy , něco jako Chiapas v Mexiku . V Kellu by pak mohli platit i odlišné zákony a odlišné zvyky a odlišné možnosti nákupu a prodeje atd co koho napadne. Velkou možnost odlišnosti nabízí i Oaza v poušti kde se staví Pyramida . Ona je přístupná až tak od 12-15 lvlu .
Menhiri Dierta
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Chybí mi nějaká ústřední dějová linka = není na co reagovat, není o čem pořádně pokecat s postavami a tak. DGho questy/zprávy od NPC pro NPC byly aspoň dobré na drbání.
Momentálně (asi tím, že to nejspíše děláš sám) to vypadá jako izolované questy a dění tady a támhle. Myslivci při množství hráčů IMHO nemají úplně smysl (ale třeba na tohle právě hráči čekají, co já vím).
.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Nalkanar wrote:Chybí mi nějaká ústřední dějová linka = není na co reagovat, není o čem pořádně pokecat s postavami a tak. DGho questy/zprávy od NPC pro NPC byly aspoň dobré na drbání.
Momentálně (asi tím, že to nejspíše děláš sám) to vypadá jako izolované questy a dění tady a támhle. Myslivci při množství hráčů IMHO nemají úplně smysl (ale třeba na tohle právě hráči čekají, co já vím).
Ano souhlas chtělo by to něco jako konflikt s Orky o kterém se dá pokecat.
Menhiri Dierta
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Drobček »

Co mat proti ORC ?!?
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
Post Reply