V neděli jsem totiž měl nehodu a mám roztříštěný klíček v rameni. V pondělí jsem měl operaci, rameno mam zdrátovaný a levou ruku nehybně připoutanou k tělu a zřejmně nejbližších pár měsíců to nebude lepší.
Proto mé reakce, odpovědi budou asi trochu zdlouhavé a asi i stručnější, ale ono s tou jednou rukou se hraje o něco hůř