Klerik - staré domény

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Fredy161
Nováček
Posts: 30
Joined: 00:13 03. Aug 2011

Klerik - staré domény

Post by Fredy161 »

Některé domény jsou stále funkční např. doména síly mi zvedla na krátkou dobu sílu
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Klerik - staré domény

Post by Shaman88 »

Fredy161 wrote:Některé domény jsou stále funkční např. doména síly mi zvedla na krátkou dobu sílu
A jakého máš boha?
EDIT: a to je postava po relevlu nebo nová?
User avatar
Fredy161
Nováček
Posts: 30
Joined: 00:13 03. Aug 2011

Re: Klerik - staré domény

Post by Fredy161 »

po relvl
a je jedno u jakyho boha jsem zkousel domenu sily nicení atd a klerikovi se objevi i na liste schopnost domen, ja si je vybiral nahodne ne podle boha jako postaru
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Klerik - staré domény

Post by NesQe »

Jo ja mam domeny smrt a niceni a diky smrti mohu vyvolavat na prvnim lvlu stina.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Post Reply