požehnání - rozšířený bonus za boha
požehnání - rozšířený bonus za boha
nedává mi u Norda že mam na víc ultravidění
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
A kouzla od daného boha máš?Fredy161 wrote:nedává mi u Norda že mam na víc ultravidění
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
jj kouzla od daneho boha mam, ty jsem si kontroloval hned ale pozehnani jsem zkousel az ted a melo jen zakladni efekt
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
Zkoušel jsi to požehnání v temnotě?Fredy161 wrote:jj kouzla od daneho boha mam, ty jsem si kontroloval hned ale pozehnani jsem zkousel az ted a melo jen zakladni efekt
Vizuální efekt ultravize to nemá záměrně aby podle požehnání nepřítel nepoznal jakého máš boha.
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
v tom pripade to jeste vyzkousim jelikoz ikona u portretu nebyla tak to zkusim natvrdo v temnote
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
u Gordula je napsané u Požehnání: efekt standardního Požehnání se zlepšuje na 1. úrovni na +2 útok, +2 zranění a +2 proti strachu, 10. úrovni na +3, 20. úrovni na +4 a na 30. úrovni na +5
kdyz to seslu tak v zaznamu postavy se mi bonus do dmg nezvedne, do utoku ano (zkousel jsem to i s ruznejma zbranema)
kdyz to seslu tak v zaznamu postavy se mi bonus do dmg nezvedne, do utoku ano (zkousel jsem to i s ruznejma zbranema)
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
Opraven popisek na foru. Gordulovi se jen zlepšuje standardní požehnaní a to bonus do zranění nemá.Fredy161 wrote:u Gordula je napsané u Požehnání: efekt standardního Požehnání se zlepšuje na 1. úrovni na +2 útok, +2 zranění a +2 proti strachu, 10. úrovni na +3, 20. úrovni na +4 a na 30. úrovni na +5
kdyz to seslu tak v zaznamu postavy se mi bonus do dmg nezvedne, do utoku ano (zkousel jsem to i s ruznejma zbranema)
-
Alfadhirhaiti
- Nováček
- Posts: 7
- Joined: 14:00 10. Aug 2018
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
U toho Gordula nefungují ty posílený vlastnosti. Už jsem to někde psal, ale asi se to ztratilo.
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
jsem ted zkousel vsechny posileni a dostal jsem +6
nemas nahodou nejaky itemy na tu vlastnost co si boostnes? on je strop kolik muzes mit boostlej jeden atribut (myslim ze je strop o 12 nejsem si uplne jistej)
nemas nahodou nejaky itemy na tu vlastnost co si boostnes? on je strop kolik muzes mit boostlej jeden atribut (myslim ze je strop o 12 nejsem si uplne jistej)
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
Ano, strop na vlastnosti je 12, tzn. pokud máš z itemů víc jak +6, tak posílený buff kvůli bohu nepoznáš.
.
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
Klerik Lilith nedostává slibovanou redukci zranění ohněm.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:50] Mansur al Hid'Aji-Favrashi sesílá Požehnání
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:51] Pyrosfinga používá útok kuželem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:51] Mansur al Hid'Aji-Favrashi : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *úspěch* :
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:52] Pyrosfinga zranil Mansur al Hid'Aji-Favrashi: 18 (18 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:52] Mansur al Hid'Aji-Favrashi : Vyléčeno 1 životů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:50] Mansur al Hid'Aji-Favrashi sesílá Požehnání
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:51] Pyrosfinga používá útok kuželem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:51] Mansur al Hid'Aji-Favrashi : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *úspěch* :
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:52] Pyrosfinga zranil Mansur al Hid'Aji-Favrashi: 18 (18 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Sep 24 09:17:52] Mansur al Hid'Aji-Favrashi : Vyléčeno 1 životů.
.
- Temnastrana
- Nováček
- Posts: 48
- Joined: 17:27 26. Mar 2009
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
Juana
1) neměl by mít klerik Juany posílené Uzdrav – Heal(5,6), když Zeir má Zraň – Harm (5,6)?
2) Posílené léčení u Juan nefunguje, otestováno na Vyleč malá zranění - Cure minor wounds (0) – které místo 6 HP dává jen 4HP. U ostatních se to dá těžko zjistit, protože je tam hod kostkou.
3) Ochrana Juany nefunguje, neozbrojený kněz je naháněn po mapě i když je tam summon, nedopatření otestováno i na NPC civilistovi – jak summon tak civilista spokojeně útočili. Odběhl jsem daleko od summona s nepřáteli i jsem kolem summona kolečkoval a nic, stále šli po mě - většinou jen příležitostnej na summona zafunguje.
Když už probíhá souboj se summonem a jdu jej vyléčit lékárnou, tak je to tak 50/50, že se NPC otočí na mě.
1) neměl by mít klerik Juany posílené Uzdrav – Heal(5,6), když Zeir má Zraň – Harm (5,6)?
2) Posílené léčení u Juan nefunguje, otestováno na Vyleč malá zranění - Cure minor wounds (0) – které místo 6 HP dává jen 4HP. U ostatních se to dá těžko zjistit, protože je tam hod kostkou.
3) Ochrana Juany nefunguje, neozbrojený kněz je naháněn po mapě i když je tam summon, nedopatření otestováno i na NPC civilistovi – jak summon tak civilista spokojeně útočili. Odběhl jsem daleko od summona s nepřáteli i jsem kolem summona kolečkoval a nic, stále šli po mě - většinou jen příležitostnej na summona zafunguje.
Když už probíhá souboj se summonem a jdu jej vyléčit lékárnou, tak je to tak 50/50, že se NPC otočí na mě.
Hignar Krvák - zákeřný válečník
Re: požehnání - rozšířený bonus za boha
1) Ne neměl, Zeir není protipol Juany. Každý má více aspektů.... a jen částečně jdou proti sobě.Temnastrana wrote:Juana
1) neměl by mít klerik Juany posílené Uzdrav – Heal(5,6), když Zeir má Zraň – Harm (5,6)?
2) Posílené léčení u Juan nefunguje, otestováno na Vyleč malá zranění - Cure minor wounds (0) – které místo 6 HP dává jen 4HP. U ostatních se to dá těžko zjistit, protože je tam hod kostkou.
3) Ochrana Juany nefunguje, neozbrojený kněz je naháněn po mapě i když je tam summon, nedopatření otestováno i na NPC civilistovi – jak summon tak civilista spokojeně útočili. Odběhl jsem daleko od summona s nepřáteli i jsem kolem summona kolečkoval a nic, stále šli po mě - většinou jen příležitostnej na summona zafunguje.
Když už probíhá souboj se summonem a jdu jej vyléčit lékárnou, tak je to tak 50/50, že se NPC otočí na mě.
2) Ověřím to.
3) Víme o tom, zjistili jsme že úprava AI tímhle stylem by vedla k lagům ve hře. V blízké době se objeví i na veřejném foru plánovaná úprava, která tohle vyřeší snad k oboustranné spokojenosti tedy hráčů i Týmu.