To je právě ten vtip, jak zajistit, aby nemohli diváci kouzlit. Udělat tu arénu bez diváků by bylo hloupý.Barbar321 wrote: Nastavit pak, aby v aréně byla jen jedna postava, při průchodu ořezána dispelem, diváci jen na ochozech, na kterých není možné kouzlit? Šlo by něco takového?
Možný kdyby se dala kontrola přímo do spellhooku někam do
X2PreSpellCastCode() a kontrolovalo se tam, jestli mají postavy zakázáno kouzlit.
Při vstupu do arány by se to pak divákům nastavilo a pak zase zrušilo.
Nechávám to tu jako poznámku, kdyby se v tom chtěl někdo vrtat.