Relevely
Re: Relevely
Napadlo mě založit si novou postavu, několik ras a vyzkoušet funkčnost posílených kouzel u klerika, když v chybovým někdo psal, že to funguje, jak má.
Bude možné na nějakou takovou postavu nahodit pár expů, aby se to dalo vyzkoušet?
Možná se nemá rád vhodný bůh a trpaslík.
Bude možné na nějakou takovou postavu nahodit pár expů, aby se to dalo vyzkoušet?
Možná se nemá rád vhodný bůh a trpaslík.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Relevely
Jen pokud by měl někdo zájem o relevel, jinak kvůli tomu logovat nebudu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Relevely
Určitě budu chtít relevel tak středa čtvrtek nebo pátek , jen co nachystám postavu.
Menhiri Dierta
Re: Relevely
Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.
Re: Relevely
Potřeboval bych doplnit u postavy (Drtiskal Podskalský) expy z kovářství. Při relevelu jsem si nevšiml, že mu sem nebyly dány (holt toho kraftu měl moc). Původně měl 315.716 exp, ale holty se smířím i s 190.000.
Poprosím tedy o doplnění
Poprosím tedy o doplnění
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Relevely
Však ano, jenže v kovařině mám nyní místo 20-tého lvl právě 0Rejty wrote:Maximální úroveň v craftu, tj. 20, se rovná právě 190.000 xp.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Relevely
Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.
Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.
Menhiri Dierta
Re: Relevely
V neděli večer.Jachym wrote:Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.
Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.
Re: Relevely
Něco se nepovedlo , nechci tady vyvolávat zděšení a problémy , budu večer ve hře , nebo si můžeme napsat.Shaman88 wrote:V neděli večer.Jachym wrote:Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.
Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.
Menhiri Dierta