Nefunkční spawn
Dorenský hvozd - staré doly - doupě
Lokace: Dorenský hvozd - staré doly - doupě
Už druhý den jsem našel lokaci totálně prázdnou až na bosse. Běžní divocí psi tu nejsou.
Nevím, zda by to mohlo mít vliv, ale byl jsem tam včera (mezi 14:00 a 2:00) a dnes (po dalším restartu, tj. mezi 2:00 a 14:00) s postavou s lvly hraničáře.
Už druhý den jsem našel lokaci totálně prázdnou až na bosse. Běžní divocí psi tu nejsou.
Nevím, zda by to mohlo mít vliv, ale byl jsem tam včera (mezi 14:00 a 2:00) a dnes (po dalším restartu, tj. mezi 2:00 a 14:00) s postavou s lvly hraničáře.
.
Nefunkční spawn
Tak dnes už přetekl pohár mé trpělivosti. Šli jsme s Barbarem na poušt , vlezli jsme i do jeskyně se štíry, Vymlátili jsme jí postupně a připravili jsme se na vstup do sluje ctihodné paní matky štírů , Vypil jsem kůru atd atd - vlítneme tam a ouvej , byla tam jen matka uplně sama a bez bodyguardů a BEZ POKLADU . Takže závěrem jsme nic nevydělali skoro jsme finančně prodělali . Chci říci že takovýchto defektů si poslední dobou užíváme hodně , třeba když jsme šli na výpravu s RESem . Mělo by se s tím něco rychle udělat . Než se to tu začne vylidnovat,
Menhiri Dierta
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Těch prázdných jeskyní bohužel opravdu přibývá. Obvykle je zde jen boss, žádné poklady a žádné doprovodné NPC
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na to už jsme narážely dávno. Jen se to prostě nevyřešilo
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Dorenský hvozd - staré doly - doupě
Děje se to jen v určitých lokacích, nebo všude?
Přidávám log:
Zkontrolovat spawnpointy v lokaci:
int JA_SPAWN_TIME (0 vždy, 1-den, 2-noc)
int JA_SPAWN_PROBABILITY (%)
Zkontrolovat loot:
Přidávám log:
Code: Select all
[Sun Nov 4 11:16:39] Player ******* entering Dorenský hvozd - staré doly - doupì(nt_dung_psi)TV:[12]
[Sun Nov 4 11:16:39] Spawn start in 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'
[Sun Nov 4 11:16:39] Spawned 0 from 1 waypoints 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'int JA_SPAWN_TIME (0 vždy, 1-den, 2-noc)
int JA_SPAWN_PROBABILITY (%)
Zkontrolovat loot:
Code: Select all
[Sun Nov 4 11:22:29] Spawn start in 'Dorenský hvozd - uhlíøské milíøe - doupì' 'nt_dung_krab'
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_corpse002 in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuremed in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuresml in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuremed in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuresml in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuresml in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_corpse004 in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_lootbag002 in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_plc_treasuresml in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:29] ERROR: Unknown spawn type '' on LOCK_corpse003 in nt_dung_krab
[Sun Nov 4 11:22:30] Spawned 19 from 20 waypoints 'Dorenský hvozd - uhlíøské milíøe - doupì' 'nt_dung_krab'Code: Select all
[Sun Dec 2 10:42:57] BOSS initailized <c<98>ÿ^A>Divoký pes, vùdce smeèky in nt_dung_psi
[Sun Dec 2 10:42:57] Spawn start in 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'
[Sun Dec 2 10:42:57] Spawned 5 from 6 waypoints 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'Code: Select all
[Mon Dec 3 17:38:28] Spawn start in 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'
[Mon Dec 3 17:38:28] Spawned 0 from 1 waypoints 'Dorenský hvozd - staré doly - doupì' 'nt_dung_psi'Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No stalo se nam to včera a pak když jsme šli s Resem a s Jankem a to mohlo být pondělí , takže za mne se to děje od pondělka i když se to náhodou stalo i dříve ale občasným výpadkům člověk moc nevěnuje pozornost. Bohužel jsou zajímavé i expy za bossy , už to tu kdosi psal . Dva srovnatelní bossy na oba nabíhám sám a 100% poprvé . U jednoho 202 expů a u druhého 2647 expů . Připadá mi to jako trošku nepoměr. (starý medvěd a matka formianů)
Last edited by Jachym on 15:27 07. Dec 2018, edited 1 time in total.
Menhiri Dierta
Re: Dorenský hvozd - staré doly - doupě
Viz topic co vám na thalii chybí.
Já to tehdy zaznamenal víc jak týden v kuse v tomto dungu. Aktuálně pokud jsem logl, tak jsem do těchto míst nezavítal.
EDIT:
tak jsem logl, zhruba v čase 22:20 jsem vešel do zmiňované lokace s postavou Ulfrikfr Grimvardarson a žádné řadové potvory, jen boss a jeho loot (aspoň to množství zlata je na ten lvl docela dost, tak hádám, že ten pytel a mrtvola jsou boss loot).
Já to tehdy zaznamenal víc jak týden v kuse v tomto dungu. Aktuálně pokud jsem logl, tak jsem do těchto míst nezavítal.
EDIT:
tak jsem logl, zhruba v čase 22:20 jsem vešel do zmiňované lokace s postavou Ulfrikfr Grimvardarson a žádné řadové potvory, jen boss a jeho loot (aspoň to množství zlata je na ten lvl docela dost, tak hádám, že ten pytel a mrtvola jsou boss loot).
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A děje se to úplně všude, nebo jen v uvedených lokacích?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nefunkční spawn
Včera večer jsem udělal rychlý test po low lvl lokacích:
mravenci - plný spawn
brouci - plný spawn
psi - viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 68#p287168
krysodlak - zabitý někým jiným
starý jezevec - plný spawn
vlci - plný spawn
kobold - plný spawn
medvěd - plný spawn
stonožka - plný spawn
Takže to působí dojmem, že jsou to jen vybrané dungeony, asi?
mravenci - plný spawn
brouci - plný spawn
psi - viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 68#p287168
krysodlak - zabitý někým jiným
starý jezevec - plný spawn
vlci - plný spawn
kobold - plný spawn
medvěd - plný spawn
stonožka - plný spawn
Takže to působí dojmem, že jsou to jen vybrané dungeony, asi?
.
Re: Nefunkční spawn
jsou to spíš jen dané lokace - jinak ten panter je tady: Království-západní stezka-pláně-doupě.
Re: Nefunkční spawn
Zelené vršky - brod - jeskyně - nikdo online, kdo by to mohl vybrat a přesto prázdná až na bosse
Zelené vršky - trollí jeskyně 1 - taky prázdná
Zelené vršky - trollí jeskyně 1 - taky prázdná
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii