Ehm....Ještě se dělá RLvl?? jen, že jsem zjistil, že se Podtemno ruší tak aby mi ,,neumřela,, postava
Relevely
Re: Relevely
Dobrý večer,
Ehm....Ještě se dělá RLvl?? jen, že jsem zjistil, že se Podtemno ruší tak aby mi ,,neumřela,, postava

Ehm....Ještě se dělá RLvl?? jen, že jsem zjistil, že se Podtemno ruší tak aby mi ,,neumřela,, postava
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Relevely
Kdo má zájem o relevel, tak ať mi pošle / přepošle žádost, abych měl možnost postavy správně kontrolovat.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 21#p285721
První termín vidím na úterý večer - dle počtu lidí a domluvy, ale předběžně řekněme od 20:00.
Další termín čtvrtek.
Podle míry zájmu doplním další termíny, už teď můžu říct, že alespoň jeden o víkendu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 21#p285721
První termín vidím na úterý večer - dle počtu lidí a domluvy, ale předběžně řekněme od 20:00.
Další termín čtvrtek.
Podle míry zájmu doplním další termíny, už teď můžu říct, že alespoň jeden o víkendu.
.
Re: Relevely
Zdravim ja mam stale nedodělany relevel u Di Lun Asanty po zjištěnych chybach před upravama konkretně (nefunkčni elfske zbraně) tak zda to bude možne tak se hlasim na dodělani relevelu 
-
earil henden
- Nováček
- Posts: 36
- Joined: 11:39 20. Jul 2011
- Location: Mladá Boleslav
Re: Relevely
Nalkanar wrote:Pošli do PM detaily. Můžeme to spáchat třeba v úterý večer.
jestli to půjde v úterý rád bych se přidal na relvl nějak kolem 20:00 jestli se to hodí
Virgish,Lorin,Davis Tylner,Siri
Re: Relevely
Dneska počítám cca od sedmi.
RE S a earil (ač teda nemám nic v PM, jak jsem psal výše).
Středa další tři co se vzorně ozvali i s nějakými detaily přes PM.
Čtvrtek někdo?
RE S a earil (ač teda nemám nic v PM, jak jsem psal výše).
Středa další tři co se vzorně ozvali i s nějakými detaily přes PM.
Čtvrtek někdo?
.
Re: Relevely
Ahoj, já bych možná potřeboval pomoc. Po relevelu Alkina mám v invu nějakou kouli pro převod craft XP. Postava ji dostala po zatazeni za páku v místnosti pro relevely. Ovšem tehdy jsme s Rejtym nedošli k tomu, co s tou koulí dál. Klasicky použít nejde. Ve čtvrtek večer bych mohl být online.Nalkanar wrote:Dneska počítám cca od sedmi.
RE S a earil (ač teda nemám nic v PM, jak jsem psal výše).
Středa další tři co se vzorně ozvali i s nějakými detaily přes PM.
Čtvrtek někdo?
Díky R.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Relevely
Kouli zrušit je k ničemu.
Re: Relevely
Nalkanar wrote:Kdo má zájem o relevel, tak ať mi pošle / přepošle žádost, abych měl možnost postavy správně kontrolovat.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 21#p285721
.
Re: Relevely
Připomínám tento bod relevelů:
je nutné dodržet rasu, pohlaví, styl boje a případně RP charakter dané postavy (sporné případy konzultujte raději předem prostřednictvím PM)
Z casterské postavy, která neví za jaký konec se drží meč, opravdu mlátičku neschválím.
Pochopitelně to můžete zkusit u Rejtyho.
je nutné dodržet rasu, pohlaví, styl boje a případně RP charakter dané postavy (sporné případy konzultujte raději předem prostřednictvím PM)
Z casterské postavy, která neví za jaký konec se drží meč, opravdu mlátičku neschválím.
Pochopitelně to můžete zkusit u Rejtyho.
.