Zdarec,
poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..
edit:
a nemá ani ledovou bouři
edit 2:
a chybí i magické brnění ..
Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu
Klerik - Lothian - chybějící kouzla
Klerik - Lothian - chybějící kouzla
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla
vybrala sis lothiana ve startovní lokaci před relevlem?Pajule wrote:Zdarec,
poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..
edit:
a nemá ani ledovou bouři
edit 2:
a chybí i magické brnění ..
Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu
Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla
Relevel jsem prováděl a boha neměnil.
Vzaté domény počítám vliv nemají?
Vzaté domény počítám vliv nemají?
.
Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla
Jasná páka.Shaman88 wrote:vybrala sis lothiana ve startovní lokaci před relevlem?Pajule wrote:Zdarec,
poslušně hlásím, že po relevelu nemá kněžka Lothiana na 6 okruhu možnost kouzla rychlost. Neni v žádným kruhu..
edit:
a nemá ani ledovou bouři
edit 2:
a chybí i magické brnění ..
Mam pro každý kouzlo založit zvlášt vlákno?
edit Nalk - netřeba, upravil jsem název topicu
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla
Založil jsem zbrusu nového klerdu Lothiana. Postava založena klikáním na tlačítko "doporučené".
Po založení má postava domény bezvěrec. Po nakliknutí boha je má stále. Po průchodu do světa stále, viz screenshot.

Po založení má postava domény bezvěrec. Po nakliknutí boha je má stále. Po průchodu do světa stále, viz screenshot.

.
Re: Klerik - Lothian - chybějící kouzla
To ano, a po nakliknutí levelu by se to mělo změnit. Ale možná je tam chyba. Projdu to.