Kdo stále hraje ?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: Kdo stále hraje ?

Post by RainMan »

Já bych hrál až bych brečel. Fakt mi to chybí. Jenže realita je neúprosná. Prostě to teď nedávám. Jsem rád, že zkouknu forum, abych byl trochu v obraze.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Asura
Nováček
Posts: 13
Joined: 11:06 13. Jun 2014

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Asura »

já bych taky hrál,chtěl sem zase začít po dlouhé době hrát nwn a kouknu na forum a po těch změnách mě to vůbec neláká.Vidím to tak že půjdu na kandelábrii nebo equilibrii.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Jachym »

Ahoj , Thalie se zdá dost mrtvá a tak jsem se po ní trochu proběhl a uviděl jsem to nádherné Ivory . Šaman je už pryč tak by se mohlo začít trošku hrát , je tu ještě jeden problém - Šaman udělal něco s postavama a všem mým postavam se snižilo dost výrazně OC - obranné číslo , takže si nic nenakopou , žádnou potřebnou rudu. Bylo by dobré kdyby se to vrátilo někam před rok 2018 , než tady začal Šaman řádit a upravoval postavy a poovolání. Thálie se za tu dobu co ji hraji 5x změnila , 4x jsem dělal nové postavy - i když vlastně 3x , protože naposledy ještě před Šamanem , Rejty a tým DM umožnil udělat postavam relog - přeházet si expy . Taková Demona má základ od počátku stejný a mám tam víc jak 15 let staré postavy (rok od spuštění Demony ) . Tak co ? Jak to vidíte?
Menhiri Dierta
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Thurms »

Nemyslím, že by případné změny povolání měl kdo udělat, navíc by to byla už x-tá změna, osobně ani pořádně nevím, co má v mechanice platit, měnilo se to již tolikrát…

Každopádně by asi měl fungovat příkaz: /relevel. Sice tím neopravíš první levl, ale zachránit se tím dá dost. Jestli máš problém s OČ, tak zkus zvážit expertízu.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Rejty »

Vedoucí týmu Thalie
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: Kdo stále hraje ?

Post by JanF »

Rejty wrote:Platí úpravy uvedené zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=192
že tulák přišel o UMD v popisech není :wall: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 28#p292928
jo a odpověd na vlákno: já ne
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Fryn »

JanF wrote:
Rejty wrote:Platí úpravy uvedené zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=192
že tulák přišel o UMD v popisech není :wall: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 28#p292928
jo a odpověd na vlákno: já ne
Když není, tak ho vrátíme zpět :D.

Ale vážně, mně se ta úprava s UMD moc nelíbila a měl jsem proti ní námitky. Moje představa je ovšem přidávat nový obsah, ne měnit stávající systémy, ale přiznám se že nad pár drobnostmi přemýšlím (což samozřejmě neznamená, že by se nakonec změnily).
Takže aby to bylo jasnější, kdyby bylo nějaké ochotné a schopné WB, přednost by dostalo přidávání nového obsahu (který nerozbije to, co je tu aktuálně, ale hru obohatí), před změnou systému. Do razantních změn bych jít nechtěl, protože jestli Thalie, kromě hráčů, opravdu něco potřebuje, je to konzistentnost.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Kdo stále hraje ?

Post by LDamian »

Změna UMD byla provázena slibem přidání předmětů vyloženě pro ty s UMD a mělo to být součástí přechodu na jinou paletu předmětů celkově. To se nerealizovalo, takže zpětně to oslabení UMD (že nefunguje na předměty vázané na povolání) nedává moc smysl.

Otázka je, zda je tu někdo, kdo by mohl toto omezení odstranit a vrátit UMD před úpravu z prosince 2020.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Fryn »

LDamian wrote:Změna UMD byla provázena slibem přidání předmětů vyloženě pro ty s UMD a mělo to být součástí přechodu na jinou paletu předmětů celkově. To se nerealizovalo, takže zpětně to oslabení UMD (že nefunguje na předměty vázané na povolání) nedává moc smysl.

Otázka je, zda je tu někdo, kdo by mohl toto omezení odstranit a vrátit UMD před úpravu z prosince 2020.
Zkusím na to v blízké době kouknout a nějak o dořešit, snad by to nemělo být nějak extra náročné (ale kdo ví, mám spíš zkušenost jen se základními věcmi).
Souhlasím s tím, že nedává moc smysl to mít takto, když to bylo podloženo kroky, které se pak nestaly.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Kdo stále hraje ?

Post by radekdnb »

Darkvision...sotva přijde a už HATE :D

No, hrál bych taky, ale v tuhle chvíli už moc "psané RP" nefrčí, ale hraji na jednom CZ/SK Fantasy serveru, kde je tak nějak stejná "komorní" atmoška jako kdysi byla/je tady
pokud By někdo chtěl vícero Infa klidně zašlu sem nebo do PM
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Post Reply