Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Jakékoliv ankety týkající se Thalie i čehokoliv jiného...

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Shaman88 »

Pokud ne, tak aktuálně je to do 10 června ve velké slevě a to jak pro počítače tak pro telefony a tablety.

https://t.co/8HZgWddVRe
https://t.co/NMa6DkZuTd
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Barbar321 »

Má to nějaké výhody? Osobně jsem na EE edice vcelku alergický. Koupil jsem si tři stařičké hry v těchto edicích a spokojený nejsem ani s jednou a raději si zahraju s horší grafikou původní (neosekanou a neošizenou) verzi.

Ale rád bych znal názor i na NWN EE edici, protože mi (i díky Thalii) po dlouhá léta přirostla k srdci
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Nalkanar »

Mě třeba jede lépe než základní nwn. Na Thálii i jinde se mi to občas sekalo, nejspíše kombinace starší hry a novější grafiky (a to mám na dnešní poměry už slabší stroj). Na EE vše v pohodě. Chtělo to trošku vyladit grafiku, protože tam jsou nějaké ty zlepšováky navíc (shader?) už v základu, kdežto já radši ten basic nwn vzhled. Ale nic náročného.

Mobilní appka může být výhodou pro ty, co často cestují třeba kvůli práci (vím tu o pár případech). Možná to není na nejdrsnější akce, ale singleplayer moduly anebo nějaké RP by šlo.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Shaman88 »

Z hraní na online světech jsem na EE nezaznamenal herní pád, ani nějaké větší grafické lagy.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Barbar321 »

Takže si myslíte, že se vyplatí do toho investovat? Žádné "ořezávky" oproti originálu? Fungovat bude bezproblémově i na Thalii?

A co tedy EE verze sebou (kromě stability) přináší? Lepší grafiku? Nějaké další úpravy?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Shaman88 »

Barbar321 wrote:Takže si myslíte, že se vyplatí do toho investovat? Žádné "ořezávky" oproti originálu? Fungovat bude bezproblémově i na Thalii?

A co tedy EE verze sebou (kromě stability) přináší? Lepší grafiku? Nějaké další úpravy?
Grafika je stejná, ale je tam podpora pro vyšší rozlišení a hlavně podpora novějších grafik a OS.
S Thalii ti to fungovat nebude.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Barbar321 »

Díky za info :)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Derken- »

Já jsem koupil už dávno. A musím dát za pravdu Shamanovi, že herní komunita se tam stále drží. Myslím si, že servery které přešly na EE z toho těží zajímavý příval nováčků.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by PiAn0 »

Nedávno jsem si taky koupil, hra neni o vylepsene grafice ale hlavne o lepsi stabilite hry, mene sekani a vic moznosti pro modery. Jinak hraju na servru Arelith kde je pres 100 aktivnich hracu a docela me prekvapilo kolik ceskych hracu z thalie a equlibrie tam hraje.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Nalkanar »

.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Lord_Berserk »

Zdravím po 100 letech :D koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti :evil:
Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a grafika super (zkoušel sem bez NWNCQ, který přej taky má fungovat). Velikostně taky docela vpoho a dá se ovládat vše jednou rukou.

Takže pokud by Thalie přešla na EE budu moc rád a zas to rozjedu. 8)
Podle mě by to přilákalo nový hráče, pokud by se nemuselo stahovat tisíce Haků a jen stáhneš a jedeš tak to bude super. Dokonce i masochisti by to mohli hrát na mobilech :D

Takže se ptám...dělá se na tom? Nebo se to poslalo k vodě...
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Shaman88 »

Lord_Berserk wrote:Zdravím po 100 letech :D koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti :evil:
Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a grafika super (zkoušel sem bez NWNCQ, který přej taky má fungovat). Velikostně taky docela vpoho a dá se ovládat vše jednou rukou.

Takže pokud by Thalie přešla na EE budu moc rád a zas to rozjedu. 8)
Podle mě by to přilákalo nový hráče, pokud by se nemuselo stahovat tisíce Haků a jen stáhneš a jedeš tak to bude super. Dokonce i masochisti by to mohli hrát na mobilech :D

Takže se ptám...dělá se na tom? Nebo se to poslalo k vodě...
Vyvíjím, jde to ale pomalu. Nicméně projekt už je oddělený od stávající Thalie na základě hlasování hráčů.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Jachym »

Co kdyby jste dali Thalii do stavu než jste zkurili buildy a lidi by zase mohli normalně hrát ? Toto je Thalie ne Demona tady trvá vyskilování postavy i s výbavou tak 2-3 roky minimalně !! Tak to vraťte a Thalie má ještě šanci !
Menhiri Dierta
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Fryn »

Co takhle konkrétně a přehledně napsat co přesně by se mělo změnit ať nad tím můžeme zkusit pouvažovat ?
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Jachym »

Aha , někdo tu je , to je dobře. Thálie má na rozdíl od třeba Demony výhodu /i nevyhodu že postavu stavíte 3 roky a pak jí děláte craft další dva tři roky a ta postava má pak hadry na sobě za několik milionů . Proto jsou zasahy do buildů tak šíleně nebezpečné. Naposledy šaman88 provedl změnu buildů a já jsem měl ze dne na den o 8 AC (obranného čísla méně) že bych s postavou něco měnil je sci fi , je samej meteor . Stavění postav je pro mne dost nepřehledné / on to asi šaman tak chtěl/ Na demoně mají nabídku dobrých buildů , vybereš a jedeš a do půl roku máš chlapáka. Tady je umění se vyznat v těch buildech , já se v tom neorientuji a nechápu to. Thalie se mi jako server jako modul velmi líbí a Ivory mne doslova chytá za srdce.
Menhiri Dierta
Post Reply