Spíš je otázka, kam se má přes Ivory chodit.
Těch osad, co se dají obejít, bude víc, dělalo se to kvůli Podtemnu.
Tak jako třeba že jde obejít Petronika je fajn. Nemusím čumět na ty vyšinuté paladinyRejty wrote:Třeba ta hospoda je stranou a na návsi je ohrada s prasaty
Spíš je otázka, kam se má přes Ivory chodit.
Těch osad, co se dají obejít, bude víc, dělalo se to kvůli Podtemnu.
To bych nedelal. Vzdycky budou nejake postavy, ktere se budou muset vesnicim vyhybat.Puxina wrote: Pokud by to šlo, tak bych hráče ve vylepšené Ivory donutil, aby vesničkou museli projít.
Je to spíš nějak možnost, jak se můžou postavy víc potkávat, psal jsem to z důvodu jak tu Ivory nějak dát do popředí, ale teď myslím že to nemá moc smysl.kucik wrote:To bych nedelal. Vzdycky budou nejake postavy, ktere se budou muset vesnicim vyhybat.Puxina wrote: Pokud by to šlo, tak bych hráče ve vylepšené Ivory donutil, aby vesničkou museli projít.
Co nechat Ivory proste jen jako checkpoint na vyprave? Misto, kde pujde potkat a doplnit zasoby. Idealne na krizovatce dalsich cest, ale to nevim, jestli rozlozeni mapy dovoluje.
No současné rozložení to dovoleje max. na výpravě do Dorenu.kucik wrote:Co nechat Ivory proste jen jako checkpoint na vyprave? Misto, kde pujde potkat a doplnit zasoby. Idealne na krizovatce dalsich cest, ale to nevim, jestli rozlozeni mapy dovoluje.
Starý Ivory byly lepčíNalkanar wrote:Protože se tam málo ometáš, maskote.