sběr

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: sběr

Post by Anderson I »

Zdá se mi, že u sběru je nějaká chybka. Poslední sběr před vyčerpáním ložiska již nic neprovede. Kliknu na rostlinku, rostlinka zmizí, postavička se hrabe v hlíně/předvádí sběr, ale nevypíše to žádné hlášky (uspěl jsi/neuspěl jsi) a nic se nesebere. Je to maličkost, dá se s tím pohodlně žít, ale až bude někdy čas...pěkně prosím.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: sběr

Post by DenGrasse »

Tohle nastavení je tam od poslední změny, obávám se, že musíme být rádi, že sběr funguje a dál do toho nerýpat (předtím totiž nefungoval :-) )... ber to tak, že to není chyba sběru, že už nic nesebereš, ale chyba grafiky - vidíš tam zdroj, který tam ve skutečnosti už není... a když se k němu skloníš, rozpplyne se; taková iluze keře... :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: sběr

Post by Anderson I »

DenGrasse wrote:Tohle nastavení je tam od poslední změny, obávám se, že musíme být rádi, že sběr funguje a dál do toho nerýpat...
Však nic neříkám, je to drobnost. ;-) Alespoň že to tak funguje všem. :twisted:
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: sběr

Post by Anderson I »

Nejde sbírat bezinky. Sice mi to napíše, že jsem je získal, ale v inventáři se neobjeví. Normálně bych s tím neotravoval, ale bylo to v questu (přinést je).
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: sběr

Post by nomis_b »

Kde si je nasel? ve ktere lokaci? nebo si zokusel uplne vsechny bezinky??

Nekdy je spatne nastaven jen jeden kerik.
A zase se craftí...
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: sběr

Post by Anderson I »

Je to v lokaci severovýchodně od Doubkova - jak je tam ta jeskyně s divokými psy.

Zároveň se v questech objevuje požadavek na „lístky ořešáku“, ale ořešáky dávají oříšky, ne lístečky. Chybka, nebo to jen neumím sbírat?
Locked