Kel-A-Hazr, nájemní byty 1

Nefunkční přechody, špatně umístěné placeably, špatné zvuky a podobné.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Kel-A-Hazr, nájemní byty 1

Post by kokosak »

Alespoň u bytu Planoucího slunce je východ z bytu nastaven obráceně, takže postavy vycházející z bytu se objeví vlastně uvnitř bytu, zírajíc dovnitř. Postavy bez klíče můžou zůstat zaseknuté.
PUF!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kel-A-Hazr, nájemní byty 1

Post by Rejty »

Tam je přechod ve stylu kontrolního pole, nebo dveře? Prosím o screen lokace, který přechod blbne.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Kel-A-Hazr, nájemní byty 1

Post by kokosak »

Jsou tam dveře, jen je to špatně otočený :)

Image
PUF!
Post Reply