Brousek

Moderators: DM, WB

Post Reply
Allastor
Nováček
Posts: 2
Joined: 08:10 20. Feb 2020

Brousek

Post by Allastor »

Ahoj,

chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává :D
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Brousek

Post by Paulus »

Allastor wrote:Ahoj,

chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává :D

Ahoj...hoď sem prosím rovnou na jakou zbraň si to zkoušel :-) případně jestli to udělá efekt ale nic nepřidá nebo jestli to neudělá vůbec nic. Předem díky :)
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Allastor
Nováček
Posts: 2
Joined: 08:10 20. Feb 2020

Re: Brousek

Post by Allastor »

Paulus wrote:
Allastor wrote:Ahoj,

chci nahlásit nefunkčnost brousku.Pokud má teda dávat ostrost, tak ji rozhodně nedává :D

Ahoj...hoď sem prosím rovnou na jakou zbraň si to zkoušel :-) případně jestli to udělá efekt ale nic nepřidá nebo jestli to neudělá vůbec nic. Předem díky :)
Jednalo se o Velkou sekeru, kupovanou ještě při tvorbě postavy. Brousek byl kupovaný u kováře v horní čtvrti.
Co se týče efektů, tak jsem žádný nezaznamenal, ale tím si nejsem jistý ... až přijdu domů, tak vyzkouším.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Brousek

Post by Barbar321 »

Už je to nějakou dobu, co jsem ho naposledy používal, ale myslím si, že problém může být v tom, kam byl ukazatel směřovaný. Tenkrát mi taky zlobilo (a teď mě prosím neberte doslova), že jsem dal ukazatel na zbraň (nefungovalo), ale musel jsem dát na postavu (ikonku), aby se efekt spustil. Doporučil bych asi vyzkoušet.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
DarkKnight
Měšťan
Posts: 226
Joined: 16:52 27. Aug 2011
Contact:

Re: Brousek

Post by DarkKnight »

já brousek použivám do teď a od doby co tu je takže bych hledal chybu jinde
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Brousek

Post by Mourisson1 »

Neni treba ji hledat jinde, dle toho co jsem zkousel (ted) pro jistotu i s ruznou zbrani, tak to co pise barbar sedi.

Mozna bych jen navrhl dodat nejake mensi info do popisku, jelikoz brousek a jeho popis ze dokaze nabrousit jakoukoliv zbran, mi prijde ze navadi k tomu pouzit to primo na zbran, a pak nevidet vysledek :D :D :D (nebo to upravit aby fungoval pri obojim)
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Post Reply