Funguje Thalie?
Re: Funguje Thalie?
Na obou adresách mám připojení přes Starnet, vlastní i své datové sítě, ale jestli si i pronajímá sítě O2, to netuším. Možné a pravděpodobné to ale je.
Mobilní data mám od O2
Mobilní data mám od O2
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Funguje Thalie?
Další hlásí, že jim nejde web, fórum a připojení se do hry.
Od Olwen, která se připojuje přes Starnet
https://imgup.cz/image/kAuO
Od Olwen, která se připojuje přes Starnet
https://imgup.cz/image/kAuO
Re: Funguje Thalie?
Nezbývá než poslat dotazy a žádosti k nápravě na support daných operátorů.
Čím víc hráčů, postižených touhle chybou se ozve, tím rychleji se to snad vyřeší.
Čím víc hráčů, postižených touhle chybou se ozve, tím rychleji se to snad vyřeší.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Funguje Thalie?
Jak psal Fryn, pokud se situace v blízkých dnech nezlepší. Napište zákaznické podpoře svého poskytovatele internetového připojení. Popište problém, přidejte screen chybové hlášky a čekejte 
Re: Funguje Thalie?
Na fórum jsem se nakonec dostal na radu Desmonda přes Operu a zapnutí VPN. Při pojení do hry mi to hlásí tu samou chybu, co Olwen. Zkusím to tedy nahlásit poskytovateli, jestli to pomůže.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Funguje Thalie?
Tak jsem to zkoušel řešit přes O2 (zákaznický chat, přepojili mě nakonec na odborníka), stránky: http://thalie.pilsfree.cz prý nijak neblokují a chyba je tedy na straně Thálie (nic jiného jsem od jejich podpory ani nečekal). Níže přímo jejich vyjádření:
Na naší straně žádné stránky neblokujeme, tento stav je tedy nutné řešit přímo s poskytovatelem daného serveru. Může mít omezení na jednotlivé operátory nebo typy připojení. Od nás však blokaci prováděnou nemáte.
S tím, že jim pak mám přeposlat vyjádření od někoho z Thálie.
Na naší straně žádné stránky neblokujeme, tento stav je tedy nutné řešit přímo s poskytovatelem daného serveru. Může mít omezení na jednotlivé operátory nebo typy připojení. Od nás však blokaci prováděnou nemáte.
S tím, že jim pak mám přeposlat vyjádření od někoho z Thálie.
Last edited by Thurms on 11:38 28. Mar 2020, edited 1 time in total.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Funguje Thalie?
Chtěla bych dodat že to začalo dělat včera teda 27.3.2020 po restartu ve dvě ráno.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Funguje Thalie?
Nemůže být chyba na straně pilsfree.cz?
Re: Funguje Thalie?
Množí se nám případy hráčů, kteří se nemohou dostat na web/fórum. Problém hlásí i uživatelé T-Mobile.
Že by přeci jen problém hostingu na Pilsfree?
Že by přeci jen problém hostingu na Pilsfree?
Re: Funguje Thalie?
Je to možné, dnes se mi ozval BlueOne (jede na T-Mobile), že i on se nedokáže dostat na fórum. Ve hře ovšem problém nemá.
Vypisuje mu to DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN a IP adresa serveru nebyla nalezena.
Vypisuje mu to DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN a IP adresa serveru nebyla nalezena.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Funguje Thalie?
Díky za zmínění a za pomoc.
Na Opeře mi to přes VPN funguje. Na jinych zarizeni mi to nešlo. Myslím, že ani u mamky napriklad (která ma teda taky T-mobile).
A neslo mi to ani s jinymi VPN - pomohla jen ta Opera.
Na Opeře mi to přes VPN funguje. Na jinych zarizeni mi to nešlo. Myslím, že ani u mamky napriklad (která ma teda taky T-mobile).
A neslo mi to ani s jinymi VPN - pomohla jen ta Opera.
Nimoen Nera
Re: Funguje Thalie?
Zkusil jsem napsat na pilsfree. Uvidíme. Ale dost možná teď řeší důležitější problémy. Jinak jsem zjistil, že to není jen problém Thalie, ale i jiných serverů na subdoméně pilsfree.cz.
Re: Funguje Thalie?
No vida, už běžíme! Bohové z Pilsfree vyslyšeli naše prosby? 
Re: Funguje Thalie?
Dostal jsem odpověď na email, mělo by být po problému
. Opraveno
Re: Funguje Thalie?
funguje to, děkuju moc
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii