Díky Pajky a Aillen jmenovitě za to, že se toho ujaly a byla z toho z mého pohledu vydařená akce.
Díky všem hráčům, že se jejich postavy zúčastnily v tak hojném počtu. Snad jste se taky bavili.
Alkin děkuje víle Květušce a Vladimírovi, že ho v tom hraní nenechali samotného.
A na závěr povzdech: Té bardské hudby je na takovéhle akce opravdu hrozně málo