Vyvolej bytost I-VIII

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Vyvolej bytost I-VIII

Post by XŠevyX »

Vyvolané bytosti v okruhu 1-8 nevlastní zbraně dle popisku a jsou neozbrojené. Tudíž veškeré specializace a zaměření na zbraně jsou u nich nepodstatné a bytosti jsou tak o dost slabsi, než by měly podle popisku být.
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vyvolej bytost I-VIII

Post by Shaman88 »

XŠevyX wrote:Vyvolané bytosti v okruhu 1-8 nevlastní zbraně dle popisku a jsou neozbrojené. Tudíž veškeré specializace a zaměření na zbraně jsou u nich nepodstatné a bytosti jsou tak o dost slabsi, než by měly podle popisku být.
Jaké zbraně dle popisku - vysvětli.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Vyvolej bytost I-VIII

Post by XŠevyX »

Takže nefunguje nejen u Vyvolej bytost, ale i u Mordenkainenův meč.
Přikládám obrázky pro pochopení. (má specializace, kritický na velký meč, ale ve výsledku je neozbrojen)
Attachments
morde1.jpg
morde.jpg
=============
Seart
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Vyvolej bytost I-VIII

Post by XŠevyX »

Stejně tak u všech Vyvolej bytost 1-8.
V 9 okruhu zbraně mají, tam je to v pořádku.
Attachments
cizi.jpg
cizi1.jpg
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vyvolej bytost I-VIII

Post by Shaman88 »

Muzes prosím ověřit nyní?
Post Reply