VYŘEŠENO: Alasijská vrchovina - podél řeky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

VYŘEŠENO: Alasijská vrchovina - podél řeky

Post by Barbar321 »

1) i zde se nachází krystalové ohniště, jako pozůstatek z podtemna a stejně jako v předchozím případě se k němu nedá dostat

2) malý kousek od vchodu se nachází těžitelný strom, avšak místo pro těžení je cca 6m nad terénem v horách a nedá se k němu naprosto dostat

3) u schodiště je vodopád, do kterého se postavy mohou "propadnout", trvá pak značně dlouhou dobu, než se podaří z něho vymotat (postava zapadne pod terén a nejde naprosto vidět). Bylo by vhodné dát tam zátaras, aby se tato cesta nevyužívala (nebo opravit vodopád)

4) v lokaci se nachází drápatci, jedná se o dung pro lvl cca 15-. Na to, že aby bylo možné se k němu dostat je nutné zdolat alespoň 4 velmi dlouhé mosty a 3 schodiště a jako přídavek ještě jeden a půl velice dlouhé lokace, cíl tomu naprosto neodpovídá. Tento dung by měl být někde blíž a dostupnější. Toto pěkné místo by se dalo využít pro nějaké odlehlé epické místo, za kterým se už pak cestuje

5) Za ostny drápatce bylo 25.000 zl, což je opravdu velmi hodně. Co si vzpomínám, kdysi v podtemnu, dokud se ještě nesnižovala cena trofejí, byly ostny za 8.000 (po snížení bych si tipoval tak 4k).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Alasijská vrchovina - podél řeky

Post by Rejty »

Červeně označené upraveno. U bodu 3 nevím, co je tím myšleno, ke 4 jsem napsal do PM.
Vedoucí týmu Thalie
Locked