Karatha - výškový level horního - KOSMETICKÁ DROBNOST

Nefunkční přechody, špatně umístěné placeably, špatné zvuky a podobné.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
BlueOne
Měšťan
Posts: 159
Joined: 14:49 08. Feb 2020

Karatha - výškový level horního - KOSMETICKÁ DROBNOST

Post by BlueOne »

Nevím, jestli je to chyba, omyl a nebo záměr.
Horní město ani nemusí mít název protože je nahoře, ale i tak mi to nedává smysl.

Když vezmu náměstí jako výškovou úroveň 0. Tak z náměstí se jde do Horního kolem akademie po jedněch schodech tedy na level 1.
Když se jde do Horního ale druhou stranou, tak v chrámové se jde dolu na lvl -1 a pak v horním jsou ještě jedny schody a jsme na -2.

Horní město je však jeden level. Přitom je rozdíl 3 výškové úrovně.
Buď je to chybka nebo je Horní město z kopce :)
Stačilo by asi ty schody v Horním z chrámové čtvrti dát místo dolu nahoru.
Jen nápad :)
Nimoen Nera
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Karatha - výškový level horního

Post by Barbar321 »

Nechci do toho nějak kecat a nebo spamovat, ale osobně si myslím, že Horní město není o výšce jako spíš o luxusu. Zbytek města je pro ně jen bahno společnosti, zde žije šlechta a nobilita
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
BlueOne
Měšťan
Posts: 159
Joined: 14:49 08. Feb 2020

Re: Karatha - výškový level horního

Post by BlueOne »

Souhlasím a může to tak být. Přesto je přístup do lokace z každé strany o 3 výškové úrovně rozdílný, což je trochu matoucí.
Nimoen Nera
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Karatha - výškový level horního - KOSMETICKÁ DROBNOST

Post by Nalkanar »

Myšlenku chápeme. Může se to někam do méně důležitých kategorií zapsat jako možný problém.
.
Locked