Nejde vyvolat mount
Re: Nejde vyvolat mount
Víme o tom, řeším to.May wrote:Nejen mi i jiným hráčům.
Re: Nejde vyvolat mount
Prosím o ověření zda oprava pomohla.
Re: Nejde vyvolat mount
Ještě dnes v podvečer (6.5.2020) mi stále koník nešel přivolat.Shaman88 wrote:Prosím o ověření zda oprava pomohla.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nejde vyvolat mount
Mě také ne.RainMan wrote:Ještě dnes v podvečer (6.5.2020) mi stále koník nešel přivolat.Shaman88 wrote:Prosím o ověření zda oprava pomohla.
Re: Nejde vyvolat mount
Vyzkoušejte prosím další pokus.
Re: Nejde vyvolat mount
Funguje. Děkujeme.Shaman88 wrote:Vyzkoušejte prosím další pokus.