Exorcista - imka na ovládnutí

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Fredy161
Nováček
Posts: 30
Joined: 00:13 03. Aug 2011

Exorcista - imka na ovládnutí

Post by Fredy161 »

u postavy v popisech jaký máš bonusy to píše imunitu na ovládnutí, nejspíš je to ze starý verze
Post Reply