Exorcista - Požehnané vidění

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Fredy161
Nováček
Posts: 30
Joined: 00:13 03. Aug 2011

Exorcista - Požehnané vidění

Post by Fredy161 »

nejspíš nefunguje ultravidění v tutom featu, když sešlu temnotu neni vidět vůbec nic (zkoušel jsem to ale i s ultraviděnim zvlašť a taky neni nic vidět) takže si nejsem jist jestli ultravidění vůbec funguje ale u bonusů v popisu postavy neni ani u jednoho napsanej žádnej bonus nebo jestli to mam vůbec na sobě
Post Reply