Je uplně jedno co máš v ruce, vždycky jde o kombinaci AB a AC.Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Obouruční zbraň nemá žádnou výhodu oproti zbrani a štítu, pozažmo dvěma zbraním. Je to nejslabší článek. Dvě zbrnaě si berou dexáci (a i ti si do packy berou štít když je třeba) a tím si zvyšují AC, pláťáci se štítem mají AC řádově vyšší a dmg output není u obouruičních zbraní extra převažující a to ani v end game.
Sražení/odzbrojení je snažší a AB je solidnější o něco málo než dual wield ale jinak obouručky nedávají moc smysl.
Riena jsem na ST i na NT hrál vždy převážně na obouruční meč. Šlo to vždycky hůř, než meta friendly postavy. Chodíš tam co normálně, ačkoliv (hlavně solo) si vybíráš spíš slabší oponenty vzhledem k levelu.
Pokud to jde lákat po jednom a nemá to imunitu na sražení, jsou to mobky, které jako postava s two handerem chceš.