Při zakouzlení kouzla 6. a 7. úrovně nemizí magická komponenta.
Před tím novým hakem a tlk to mizelo.
edit: nový hak a tlk jsem stahoval včera večer, dnes ráno jsem si všiml že mi to nemizí.
Magické komponenty - není spotřeba
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Magické komponenty - není spotřeba
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Magicke komponenty byly docasne potlačeny než se do hry dostanou systemy souvisejici. Zhodnotili jsme že v nynějším stavu bez dalších mechanik je to jen zbytečná šikana magu.
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Kdy zhruba přijdou zase do hry? Už jsem si je dal do publikací a IC o nich hovořím. Abych třeba o nich nehovořil rok a všichni pak na mě koukali o jakých komponentách že to mluvím nebo píšiShaman88 wrote:Magicke komponenty byly docasne potlačeny než se do hry dostanou systemy souvisejici. Zhodnotili jsme že v nynějším stavu bez dalších mechanik je to jen zbytečná šikana magu.
Nimoen Nera
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Vzdycky muzes rict kouzelnou vetu "Je to moje teorie jak je pouzivat."
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Magické komponenty - není spotřeba
To je pravda. Jen se chci takhle ujistit, že ale komponenty někdy v blízké době. Nerad bych za postavu vypadal pak IC blbě když tvrdí, že od 6.okruhu výše, potřebuješ komponenty. A zase nechci dokola předělávat publikace.
Pokud jsou komponenty na 100% v plánu, jen se neví kdy, budu je stále odehrávat a v publikacích uvádět.
Pokud je to s nimi nejisté, pak to raději smažu, mluvit o nich nebudu a dám je případně zase do hry
Díky
Pokud jsou komponenty na 100% v plánu, jen se neví kdy, budu je stále odehrávat a v publikacích uvádět.
Pokud je to s nimi nejisté, pak to raději smažu, mluvit o nich nebudu a dám je případně zase do hry
Díky
Nimoen Nera
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Ja osobne nikde v shamanove prispevku nevidim ani naznak toho ze "by nemely byt nikdy navraceny" ale dost naznaku toho ze "se ceka na podobne systemy pro ostatni, aby to nebyl money-drain jen u magu"
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Já se jen raději pro jistotu ujišťuji, případně ptám, kdy komponenty cca přijdou zase do hry.
Kdyby někdo z nás neřekl, že nefungují, ani se nedozvíme, že byly úmyslně vyřazeny
Kdyby někdo z nás neřekl, že nefungují, ani se nedozvíme, že byly úmyslně vyřazeny
Nimoen Nera
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Nikdo ti neřekne kdy, protože se to uvidí dle toho, jak dokážeme uvést další systémy do hry. Až to příjde, tak to příjde. Můj odhad (který nemusí nic znamenat, WB jsou WB a Shaman je jejich pán) je do měsíce, max dvou.
.
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Musí se udělat 3 menší systémy(1 co bude dále z postav vysávat peníze, ale nebudou už jen šikanováni mágové, a 2 systémy na získávání zlata), takže až po nich... a paralelně s tím dělám úpravy mechaniky.