Stinové zranění - VYŘEŠENO

Moderators: DM, WB

Locked
Koninho87
Šlechtic
Posts: 464
Joined: 23:13 08. Nov 2010

Stinové zranění - VYŘEŠENO

Post by Koninho87 »

Chtěl bych se optat ohledně nově upravených xp za smrt. Bohužel sem uprostřed dungu musel okamžitě odejít tudíž mě musel někdo z party pomocí stínových zranění uspat(poslat do podsvětí) V podsvětí mě bylo odečteno několik tisíc xp které při zvednutí od kolegy z party přes nuž nejsou vráceny.

Má to tak být?

Děkuji
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Stinové zranění

Post by Barbar321 »

...to by pak ale i ten trénink dvou postav mimo arénu, jak se tu zmiňoval včera, stál někoho expy. Systém by asi měl rozlišovat, jestli to bylo za použití stínovek a nebo nikoliv.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Stinové zranění

Post by Shaman88 »

Vymyslím jak to upravit.

V každém případě ale považuju situaci co popsal Koninho jako těžce přes čáru...
V podstatě je to zneužití systému, který slouží pro RP účely, k účelu, který s tím nemá nic společného.

Jo spolubojovníku ubij mě do bezvědomí a pak zase za chvilku dej do pořádku..... :wall: :wall: :wall:
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Stinové zranění - VYŘEŠENO

Post by Nalkanar »

Toto chování není považováno za chybu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 00#p291300
.
Locked