Zdá se, že pravý zadní roh přechodu je pod úrovní terénu a pak je funkční přechod jen v předním levém rohu, který jde blbě nakliknout, případně projít.
Tak jestli by to nešlo nějak zkusit opravit
Tyhle přechody jdou často projít snáz když je projdeš pohybem šipkama místo naklikávání.BlueOne wrote:Přechod na rybářskou osadu je (alespoň pro mě) strašně těžko "nakliknutelný".
Zdá se, že pravý zadní roh přechodu je pod úrovní terénu a pak je funkční přechod jen v předním levém rohu, který jde blbě nakliknout, případně projít.
Tak jestli by to nešlo nějak zkusit opravit