Klerické kouzlo vzkříšení se mi už po 4x buglo způsobem že kouzlo se seslalo, udělalo to efekt a tělo zmizelo.
Postava oživeného hráče ale zůstala v Podsvětí.
Únava klerika byla 6% což by nemělo vadit.
Vzkříšení probíhalo v probíhajícím boji v lokaci (jiný člen družiny na sebe vázal nepřátele)
Screeny nemám zkusím přiložit pokud se tak stane příště.
Vzkříšení
Re: Vzkříšení
corpsespeellcast.nss Je celkem jednoduchej. Takže je otázka, proč postavu před odstraněním těla neportne.
Co jako debug pověsit nějakej další grafickej efekt na lokaci s tělem: location lRaise = GetLocation(OBJECT_SELF); aby se vidělo, jestli nebyl problém s cílovou lokací?
Alternativně dát DestroyObject() na tělo až ve chvíli, kdy je postava portlá na oživovací místo?
Co jako debug pověsit nějakej další grafickej efekt na lokaci s tělem: location lRaise = GetLocation(OBJECT_SELF); aby se vidělo, jestli nebyl problém s cílovou lokací?
Alternativně dát DestroyObject() na tělo až ve chvíli, kdy je postava portlá na oživovací místo?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vzkříšení
Asi jsem nekommitl aktuální skripty.kucik wrote:corpsespeellcast.nss Je celkem jednoduchej. Takže je otázka, proč postavu před odstraněním těla neportne.
Co jako debug pověsit nějakej další grafickej efekt na lokaci s tělem: location lRaise = GetLocation(OBJECT_SELF); aby se vidělo, jestli nebyl problém s cílovou lokací?
Alternativně dát DestroyObject() na tělo až ve chvíli, kdy je postava portlá na oživovací místo?
Už jsem to pro jistotu přepsal tak aby tam vůbec nebylo to location, a portuju přímo k objektu sesílatele.
Ale stále to někdy funguje a někdy ne.... Zkusím tam dát delší delay na ten destroy mrtvoly.
Re: Vzkříšení
To mi přijde trochu jako chození dokola, protože když tam byl předtim port na lokaci, tak jsi to tělo už ani nepotřeboval.Shaman88 wrote: Ale stále to někdy funguje a někdy ne.... Zkusím tam dát delší delay na ten destroy mrtvoly.
Imho je klíčový vědět, jestli je problém v target lokaci, nebo se nějak kousne akce toho portnutí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vzkříšení
Já si myslím že jsem chybu našel a již opravil, uvidíme zda opět dojde k problémům.kucik wrote:To mi přijde trochu jako chození dokola, protože když tam byl předtim port na lokaci, tak jsi to tělo už ani nepotřeboval.Shaman88 wrote: Ale stále to někdy funguje a někdy ne.... Zkusím tam dát delší delay na ten destroy mrtvoly.
Imho je klíčový vědět, jestli je problém v target lokaci, nebo se nějak kousne akce toho portnutí.
Jinak neportuju k mrtvole, tu ignoruji ale k objektu sesílatele.
A obecně mám zkušenost že jump na location né vždy funguje, někdy se location tváří jako nevalidní. Takže je lepší jump na objekt, který vlastně sám vybere nejbližší validní location.