Iluze
Iluze
Už roky se tady objevují návrhy na vyvolávání iluzí.
Mám ted k tomu prostor a chtěl bych to zrealizovat.
Co vše byste chtěli umět vyvolat? a jaký by to mělo mít účel? (Aby se to správně nastavilo)
Mám ted k tomu prostor a chtěl bych to zrealizovat.
Co vše byste chtěli umět vyvolat? a jaký by to mělo mít účel? (Aby se to správně nastavilo)
Re: Iluze
Ohňostroje!
Nějaký věci jako židle, stolek, postel.. to je taky dost užitečná věc.
Kytky, stromy, kapradiny.
Nějaký věci jako židle, stolek, postel.. to je taky dost užitečná věc.
Kytky, stromy, kapradiny.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Iluze
No ale pokud by to byla iluze tak si tan tu židli nesedneš že jo?Pajule wrote:Ohňostroje!![]()
Nějaký věci jako židle, stolek, postel.. to je taky dost užitečná věc.
Kytky, stromy, kapradiny.
Re: Iluze
To sice ne, ale zas se díky tomu může někdo jinej posadit na zadekShaman88 wrote:No ale pokud by to byla iluze tak si tan tu židli nesedneš že jo?Pajule wrote:Ohňostroje!![]()
Nějaký věci jako židle, stolek, postel.. to je taky dost užitečná věc.
Kytky, stromy, kapradiny.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Iluze
Ono by se to pak přes emote "sedět na něčem" dalo využít i k sezení. Je pak otázka, zda to uděláš průchozí a budeme tvrdit, že to je jen iluze. Nebo zda to necháme jako možnost jak řešit některé situace.
.
Re: Iluze
No je matoucí "vyvolání iluzí".
Bylo by hezké mít nová kouzla iluzí na dotvoření atmosféry ve hře. Od různých barevných plamenů, bublinek, ohňostrojů po květiny, stromy atp, které by ale museli být průchozí, protože je to jen iluze. Tohle celé by se řadilo do školy Iluzí.
Pak by bylo samozřejmě také super mít možnost vyvolávat ne jen summony ale i hmotné věci, jako je zmiňovaný nábytek, zeď a cokoliv dalšího, což by byl hmotný placeable, reálně vyvolaný a existující na místě. Tohle by se pak řadilo asi do školy Vyvolání.
Bylo by hezké mít nová kouzla iluzí na dotvoření atmosféry ve hře. Od různých barevných plamenů, bublinek, ohňostrojů po květiny, stromy atp, které by ale museli být průchozí, protože je to jen iluze. Tohle celé by se řadilo do školy Iluzí.
Pak by bylo samozřejmě také super mít možnost vyvolávat ne jen summony ale i hmotné věci, jako je zmiňovaný nábytek, zeď a cokoliv dalšího, což by byl hmotný placeable, reálně vyvolaný a existující na místě. Tohle by se pak řadilo asi do školy Vyvolání.
Nimoen Nera
Re: Iluze
světla, bublinky a různé blbůstky určitě
za mě klidně nechat všechno jen jako iluze, průchozí obraz
bylo by fajn i malá zvířata - myš, kočka a podobně
Napadá mě x situací, kdy to může posloužit k hezké hře - rozhodně udělat, tak aby to nešlo použít v dungu s životem jedna atd
a jestli se můžu přimluvit, myslete prosím na bardy a ne jen na čaroděje - kdo jiný by měl potenciál to využít pro zábavu ostatních
za mě klidně nechat všechno jen jako iluze, průchozí obraz
bylo by fajn i malá zvířata - myš, kočka a podobně
Napadá mě x situací, kdy to může posloužit k hezké hře - rozhodně udělat, tak aby to nešlo použít v dungu s životem jedna atd
a jestli se můžu přimluvit, myslete prosím na bardy a ne jen na čaroděje - kdo jiný by měl potenciál to využít pro zábavu ostatních
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Iluze
Není lepší udělat stoly, židle atd. ve stylu dek, které se dají koupit, přenést a pak někam umístit?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Iluze
Rejty wrote:Není lepší udělat stoly, židle atd. ve stylu dek, které se dají koupit, přenést a pak někam umístit?
Oh ano! Rozložitelné věci myslím někde popisovala Luelle, která si stěžovala na nefunkční Feat Sebrat a že nakoupila lucerny a podobně, které nelze položit.
Určitě jsem všemi deseti pro, rozšířit rozložitelné předměty, které vylepší atmosféru.
Takový schopný čaroděj, který si ale vyvolá židli k sezení, má také svůj efekt
Nimoen Nera
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Iluze
Iluze pocasi? Dest, snezeni atp?
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Iluze
To bych viděl spíš pro druidy než pro mágy...Mourisson1 wrote:Iluze pocasi? Dest, snezeni atp?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Iluze
Já bych ocenil něco na způsob Disguise self - možnost dočasné změny vzhledu/pohlaví
Co se deště a sněhu týče asi mi nepřijde takový problém, kdyby to měli kouzelníci, dokud jde jen o iluze - skutečnou změnu počasí přenechat druidům
Co se deště a sněhu týče asi mi nepřijde takový problém, kdyby to měli kouzelníci, dokud jde jen o iluze - skutečnou změnu počasí přenechat druidům
Jiří Jaeger, ohnivý zaklínač - "Nedokázal jsem to spálit já, takže to nespálí nic."
"It's an expression of pain."
"It's an expression of pain."
Re: Iluze
Jaký by to mělo účel?Maycare wrote:Já bych ocenil něco na způsob Disguise self - možnost dočasné změny vzhledu/pohlaví
Re: Iluze
V RP hře by to mělo ohromné množství využití, například když by někdo byl hledaný nebo měl někam zákaz tak se může nakouzlit a vstoupit nebo proklouznout někam kam by neměl.Shaman88 wrote:Jaký by to mělo účel?Maycare wrote:Já bych ocenil něco na způsob Disguise self - možnost dočasné změny vzhledu/pohlaví