1) Podívám se na to přednostně.BlueOne wrote:Ono i vlastně taková obecnější vize, kam tým směřuje, na co se víc soustředí, by nebyl špatná a nedala by se hráčema tolik napadnout, nebo-li nemusela by říkat nic konkrétního.
Ono je teď možná trochu znát, že se tým soustředí více na úpravu povolání, buildů atp, a RP věci jdou do pozadí, ale chápu, že máte prostě nějakou danou linii a postupně jedete a je toho hodně.
Rád bych se zeptal, jestli je to možné zodpovědět:
1) kdy bude opraven Feat Sebrat (který podle mě hraje docela roli v RP)?
2)A někde jsem četl, že do budoucna se půjdou naučit jazyky, chystá se to až někde ve finálních vzdálených úpravách, nebo to máte někde na seznamu třeba?
Děkuji!
2) Jazyky aktuálně ve hře jsou, jediné co není je přímé jejich učení systémem, nicméně DM to zvládne obejít. Ale na efektivnější napojení na systém, kdy např. obchodníci budou komunikovat jen v konkrétním jazyce (resp. nenabídnou obchod nebo služby...), na to si budeš muset počkat.