A jak by takového člověka šlo odhalit?Axel wrote:V RP hře by to mělo ohromné množství využití, například když by někdo byl hledaný nebo měl někam zákaz tak se může nakouzlit a vstoupit nebo proklouznout někam kam by neměl.Shaman88 wrote:Jaký by to mělo účel?Maycare wrote:Já bych ocenil něco na způsob Disguise self - možnost dočasné změny vzhledu/pohlaví
Iluze
Re: Iluze
Re: Iluze
Jde prostě o kouzelný převlek. Zohyzděné postavy mohou zakrývat svůj vzhled, může se v tom infiltrovat, pokud někdo nechce poutat zbytečnou pozornost tak se přemění, etc. Já bych to třeba u své postavy ocenil, nevím jestli i ostatní
Co se odhalení týče, nešlo by udělat nějaký hod na všímavost nebo něco na ten způsob a vyskočilo by upozornění?
Edit: Truesight by to mohl prohlédnout
Co se odhalení týče, nešlo by udělat nějaký hod na všímavost nebo něco na ten způsob a vyskočilo by upozornění?
Edit: Truesight by to mohl prohlédnout
Jiří Jaeger, ohnivý zaklínač - "Nedokázal jsem to spálit já, takže to nespálí nic."
"It's an expression of pain."
"It's an expression of pain."
Re: Iluze
Tohle rovnou zamítnu. Je to nebezpečné, v konečném důsledku je to podpora PK. Odsouzeni vrazi by mohli beztrestně se pohybovat městem. A hlavně by šlo ignorovat jakékoli důsledky nepřijatelného chování... cokoli by se dělo v převleku a pachatel by byl nedohladetelný. V rámci RP taková možnost je skrze DM, udělat to ale systémově by mohlo mít katastrofální důsledky.Maycare wrote:Jde prostě o kouzelný převlek. Zohyzděné postavy mohou zakrývat svůj vzhled, může se v tom infiltrovat, pokud někdo nechce poutat zbytečnou pozornost tak se přemění, etc. Já bych to třeba u své postavy ocenil, nevím jestli i ostatní
Co se odhalení týče, nešlo by udělat nějaký hod na všímavost nebo něco na ten způsob a vyskočilo by upozornění?
Edit: Truesight by to mohl prohlédnout