Karatha - stoky pod horním 1

Nefunkční přechody, špatně umístěné placeably, špatné zvuky a podobné.

Moderators: DM, WB

Post Reply
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Karatha - stoky pod horním 1

Post by NesQe »

V lokaci je tajný průchod kterým se dá dostat do středu lokace, postava se snadno dostala dovnitř s hledáním 9, ale již není cesty ven.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: Karatha - stoky pod horním 1

Post by JanF »

NesQe wrote:V lokaci je tajný průchod kterým se dá dostat do středu lokace, postava se snadno dostala dovnitř s hledáním 9, ale již není cesty ven.
cesta ven je - jen se hůř hledá
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Karatha - stoky pod horním 1

Post by NesQe »

Divné, postavička strávila postáváním snad ve všech koutkách hodně dlouho.. asi hodinu sem tam tajtrlíkovala.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Karatha - stoky pod horním 1

Post by Barbar321 »

Tak mělo by nejspíš být nastaveno, že jakou obtížností se dostaneš tam, stejnou by ses měla dostat ven.

Ale co si tak vzpomínám, bývalo ve stokách místo, kde dovnitř to šlo snadno a ven velmi obtížně. Možná je to právě toto místo a asi by to mělo být upraveno na stejné hodnoty
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply