Ivory pronájem

Nefunkční přechody, špatně umístěné placeably, špatné zvuky a podobné.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Lassair
Nováček
Posts: 21
Joined: 10:04 07. Oct 2015

Ivory pronájem

Post by Lassair »

Protože jsem v nabídce na radnici viděla stejný dům, který je i na foru - dům na Rozcestí, je i na mapě a dá se nakliknout, tak jsem si ho koupila. Stál mě 70 000 zl.(I když Radní bere 25 000)
V inventáři se mi objevil ale Klíč u Podkovy, který se dal použít. Podle všeho jsem vlezla nechtěně někomu do domu. Prosím tedy o návrh řešení - vrácení mincí, nebo poskytnutí správného klíče k pronájmu.
Image

Image
User avatar
xpm335
Obyvatel
Posts: 147
Joined: 19:19 24. Mar 2011

Re: Ivory pronájem

Post by xpm335 »

Dům na Rozcestí má Kumpanie předplacený ještě na 600 dní. Netuším tedy kde je chyba.
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ

Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
Lassair
Nováček
Posts: 21
Joined: 10:04 07. Oct 2015

Re: Ivory pronájem

Post by Lassair »

Chyba je v tom, že místo aby zahlásilo že tento byt je pronajatý, nebo prostě pronájem nebyl k dispozici, tak ti to strhne mince, že sis byt pronajal, ale klíč dostaneš z domu U Podkovy. Podle fora z 20.5.2020 cena 70 000 domu u Podkovy fakt neodpovídá, nemluvě o tom, že ho má podle všeho taky někdo pronajatý, nebo plný trerzor. V nabídce na radnici mimochodem ten dům U Podkovy, Lilie apod ani není - je tam dům u mlýna, útesu, jezera, srub a právě rozcestí, které se shodovalo s forem a dal se ten dům nakliknout, to byl důvod, proč jsem si ho vybrala....
Post Reply