Epické zaměření na nekromancii

Moderators: DM, WB

Post Reply
lopkop
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:19 02. Jul 2016

Epické zaměření na nekromancii

Post by lopkop »

Nevím, jestli to je i u ostatních epických zaměření, ale u nekromancie by mělo jít sesílat přes silnější zaměření kouzlo Paprsek oslabení. Toto funguje se silnějším zaměřením, ale při epickém zaměření odbornost nic nedělá.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Epické zaměření na nekromancii

Post by Shaman88 »

lopkop wrote:Nevím, jestli to je i u ostatních epických zaměření, ale u nekromancie by mělo jít sesílat přes silnější zaměření kouzlo Paprsek oslabení. Toto funguje se silnějším zaměřením, ale při epickém zaměření odbornost nic nedělá.
Chybu vidím, oprava bude ale až s dalším novým hakem.
User avatar
Maycare
Nováček
Posts: 11
Joined: 19:07 15. Apr 2020

Re: Epické zaměření na nekromancii

Post by Maycare »

Úplně stejný problém je i u Epického zaměření na vzývání, kde nejde seslat Ledová dýka. Hádal bych, že problém bude i ostatních zaměření.
Jiří Jaeger, ohnivý zaklínač - "Nedokázal jsem to spálit já, takže to nespálí nic."


"It's an expression of pain."
Post Reply