Epické zaměření na nekromancii
Epické zaměření na nekromancii
Nevím, jestli to je i u ostatních epických zaměření, ale u nekromancie by mělo jít sesílat přes silnější zaměření kouzlo Paprsek oslabení. Toto funguje se silnějším zaměřením, ale při epickém zaměření odbornost nic nedělá.
Re: Epické zaměření na nekromancii
Chybu vidím, oprava bude ale až s dalším novým hakem.lopkop wrote:Nevím, jestli to je i u ostatních epických zaměření, ale u nekromancie by mělo jít sesílat přes silnější zaměření kouzlo Paprsek oslabení. Toto funguje se silnějším zaměřením, ale při epickém zaměření odbornost nic nedělá.
Re: Epické zaměření na nekromancii
Úplně stejný problém je i u Epického zaměření na vzývání, kde nejde seslat Ledová dýka. Hádal bych, že problém bude i ostatních zaměření.
Jiří Jaeger, ohnivý zaklínač - "Nedokázal jsem to spálit já, takže to nespálí nic."
"It's an expression of pain."
"It's an expression of pain."