Tak to se obávám, že jsem s hraním Thalie skončila, jsem naivně žila v domnění, že když mám koupenou originální hru (ještě stále mám od ní originální obal s těmi klíči), že nemůže být problém opakovat registraci, když se přihlášení může rozhodit jenom tím, že si vezmu počítač na místo, kde je jiný poskytovatel internetu, než mám doma. Přece to nemůže být tak, aby hráč si pokaždé kvůli tomu musel kupovat NOVOU originální hru, zvlášť když už se nejspíš nedá ani sehnat a nebo někde na internetu lovil oriiginální klíče her, které si koupil někdo jiný, vždyť to by snad ani nebylo legálníNiareta wrote:Ano, bohužel ten jeden složený z těch tří je vázaný na ty třiAillen wrote:Chápu to správně, že musím vygenerovat NOVÝ CD klíč pomocí programu:
(a nevadí, že se mi ukazuje , že ten soubor může poškodit můj počítač? )
Nestačí tedy vepsat stejný CD klíč, co jsem měla vygenerovaný poprvé do kolonky pro CD klíč v přihlašovacích údajích a se kterým jsem se přihlašovala poprvé do hry?
Tedy ten veřejný klíč není vázaný na ty 3 klíče, co mám na originálním CD hry?Nevím, jak to řeší Camelie, ale já jsem musela zadat nové CD klíče (hledala jsem na netu, hra už nejde koupit, to by mě asi jinak doštvalo úplně
) a z nich pak vygenerovat ten jeden na forum. Problém je, že hodně klíčů má už někdo použité, ale stále se najít dají.
Možná počkej, co ti poradí Camelie. A pro jistotu si ty své určitě někam bokem ulož!Přeju hodně štěstí, ať se zadaří vyřešit.
Asi by s tím chtělo něco udělat, hraje nás tu sice o něco více jak pět a půl, ale stejně nás není tolik. Navíc ty problémy se zakoupením hry atd... Hlavně, když teď vidím, že to nedělalo problém jen u mě, ale zlobí to více hráčům
Funguje Thalie?
Re: Funguje Thalie?
Last edited by Aillen on 22:08 27. Jul 2020, edited 1 time in total.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Funguje Thalie?
To máš pravdu ve všem. Jak říkám, třeba ti Camelie dá lepší radu, já ti popsala svou zkušenost a možný způsob, jak problém vyřešit. Ale není to způsob, jak to řešit, pokud bys měnila IP pravidelně, jako právě třeba Camelie. Já byla ráda, že mi to prostě funguje. 
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: Funguje Thalie?
Zkoušel jsem přes TV s Aillen ten postup registrace na stránkách Thalie celý projít. Veřejná část klíče na Thálii se po opětovném generování klíče (přes tu utilitu přístupnou na stránkách) nezměnila (klíče jsme nezměnili, protože má originální). Vyzkoušeli jsme i odtrhnout, zatrhnout kontrolu IP adresy. Taktéž bez úspěchu. Nakonec jsme i zkusili překopírovat nwnplayer.ini od mě a změnit tam akorát přihlašovací účet a heslo. Opět to nepomohlo (pak jsme vrátili ten její původní). Nechce se mi věřit, že by se stačilo připojit z jiné IP adresy a už by to nešlo (bez změny CD klíčů), ale nerozporuji to, možné je nakonec všechno.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Funguje Thalie?
Pokud si myslite ze to vyresi zmena klicu a zaroven je menit nechcete pac originalka tak proc neudelat tohle?
1) dejte jiny klice do nwncdkey.ini
2) prez utilitku vygenerujte ten verejnej klic a registrace na web..
3) overeni ze se da lognout
4) stejnej postup znova ale tentokrat vratit ty origo klice
btw\\ co se vam pise v logu kdyz zkousite logovat na server?
btw2\\ nekdo tu psal ze na serveru neni vubec zaznam o pokusu o login.. to je spis jak kdyz klient na server nevidi vubec
1) dejte jiny klice do nwncdkey.ini
2) prez utilitku vygenerujte ten verejnej klic a registrace na web..
3) overeni ze se da lognout
4) stejnej postup znova ale tentokrat vratit ty origo klice
btw\\ co se vam pise v logu kdyz zkousite logovat na server?
btw2\\ nekdo tu psal ze na serveru neni vubec zaznam o pokusu o login.. to je spis jak kdyz klient na server nevidi vubec
Uhlej
Re: Funguje Thalie?
Já měl podobnou (i když ne stejnou) chybu: a bylo to tím, že jsem měl při přihlášení na stránkách pevně nastavenou starou IP adresu, ze které hrávám, a musel jsem jí změnit na současnou.
Ještě můžeš zkusit reinstalaci. Nebo si zkopíruj od Thurmse soubory z té složky, cos jí promazávala... nevím.
Code: Select all
Attempting to find server.
Server found. Attempting to log in.
Connection to the server has failed.
Connection error: Server is not responding (timed out).
Ještě můžeš zkusit reinstalaci. Nebo si zkopíruj od Thurmse soubory z té složky, cos jí promazávala... nevím.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Funguje Thalie?
K bodům 1) až 4) - s tím musím počkat na Thurmse, až se přes TV připojí na můj počítačklistak wrote:Pokud si myslite ze to vyresi zmena klicu a zaroven je menit nechcete pac originalka tak proc neudelat tohle?
1) dejte jiny klice do nwncdkey.ini
2) prez utilitku vygenerujte ten verejnej klic a registrace na web..
3) overeni ze se da lognout
4) stejnej postup znova ale tentokrat vratit ty origo klice
btw\\ co se vam pise v logu kdyz zkousite logovat na server?
btw2\\ nekdo tu psal ze na serveru neni vubec zaznam o pokusu o login.. to je spis jak kdyz klient na server nevidi vubec
Při pokusu o připojení se mi v logu neobjeví nic (ale objeví se mi tam 2 složky jedna s textem Error - viz obrázek, obě jaou ale prázdné

A ještě jsem si všimla, že nemám při pokusu o připojení název servru ani zde:

(ale si nepamatuji, jestli tam má nebo nemá správně být)
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Funguje Thalie?
Well, torrent není nikdy legální avšak v čr se to tak neřeší. Takže stáhnout hru pirátěnou a najít si generátor na NWN cd klíče je otázkou 10 minut.Aillen wrote: zvlášť když už se nejspíš nedá ani sehnat a nebo někde na internetu lovil oriiginální klíče her, které si koupil někdo jiný, vždyť to by snad ani nebylo legální![]()
![]()
Sám mám doma koupenou hru kterou jsem našel po x letech a na Thalii funguju už nějakej pátek s pirátěnou verzí hry.
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ
Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
Re: Funguje Thalie?
Noo pro někoho možná, pro mě ne, když ani nevím, co je "torrent"xpm335 wrote:Well, torrent není nikdy legální avšak v čr se to tak neřeší. Takže stáhnout hru pirátěnou a najít si generátor na NWN cd klíče je otázkou 10 minut.Aillen wrote: zvlášť když už se nejspíš nedá ani sehnat a nebo někde na internetu lovil oriiginální klíče her, které si koupil někdo jiný, vždyť to by snad ani nebylo legální![]()
![]()
Sám mám doma koupenou hru kterou jsem našel po x letech a na Thalii funguju už nějakej pátek s pirátěnou verzí hry.
A vůbec netuším, co by se stalo, kdybych hru odinstalovala a znovu nainstalovala, co všechno by se mi přitom ztratilo.
Přišla bych o své postavy? O vše a začala vlastně docela od nuly?
Přišla bych i o vše co mám v modulech v toolsetu?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Funguje Thalie?
Šmarjá. Klíče si nepřepisujte. Nevidím důvod proč. To je zas chaos.
@Aillen
Svojí IP adresu ti řekne spousta webů třeba https://www.whatismyip.com/
Je možné, že jsi od operátora dostala novou IP adresu, která je zabanovaná z historických důvodů. To bych rád vyloučil jako první.
Vzhledem k tomu, že tvé přihlašovací jméno nikde v logu nevidím, tak není důvod řešit nic s registrací na webu - ke kontrole té se to ani nedostalo.
V prvé řadě zkontrolovat, že se do hry přihlašuješ opravdu jako Aillen - vidim několik odmítnutých loginů, ale žádný z nich nevypadá jako Aillen s překlepem.
Pokud nepůjde o blokovanou IP, chtělo by to zkontrolovat nastavení domácích firewallů, jestli někde není blokovaný nwn port.
@Aillen
Svojí IP adresu ti řekne spousta webů třeba https://www.whatismyip.com/
Je možné, že jsi od operátora dostala novou IP adresu, která je zabanovaná z historických důvodů. To bych rád vyloučil jako první.
Vzhledem k tomu, že tvé přihlašovací jméno nikde v logu nevidím, tak není důvod řešit nic s registrací na webu - ke kontrole té se to ani nedostalo.
V prvé řadě zkontrolovat, že se do hry přihlašuješ opravdu jako Aillen - vidim několik odmítnutých loginů, ale žádný z nich nevypadá jako Aillen s překlepem.
Pokud nepůjde o blokovanou IP, chtělo by to zkontrolovat nastavení domácích firewallů, jestli někde není blokovaný nwn port.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Funguje Thalie?
Nebylo by jednodušší mít na obou PC stejný CD klíč?camelie wrote:Já tomu moc nerozumím, ale podobný problém řeším každý týden, protože o víkendu hraju z chaty a ve všední dny z domova. Pokaždé po návratu domů musím přepisovat CD klíč. Na chatě to jde snadno, ale doma mi to ten správný CD klíč nechce načíst. Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to uložit. Strávím s tím pokaždé tak 20 minut
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Funguje Thalie?
Velké díkyklistak wrote:tak problem u Aillen vyresen zmenou portu v nwnplayer.ini
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Funguje Thalie?
A to znamena prosim co? At jsme vsichni moudrejsiklistak wrote:tak problem u Aillen vyresen zmenou portu v nwnplayer.ini
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: Funguje Thalie?
Kazda sluzba na internetu nejenze se pripojuje na nejakou adresu (thalie.pilsfree.cz, seznam.cz, alik.cz), ale pouziva i nejakej port. Klasicky prohlizeni webu ma svuj port, email klient ma svuj a i hry a jiny slozbu se pripojuji prez nejakej port.Niareta wrote:A to znamena prosim co? At jsme vsichni moudrejsiklistak wrote:tak problem u Aillen vyresen zmenou portu v nwnplayer.ini
NWN klasicky pouziva port 5120 (je definovanej prav v souboru nwnplayer.ini).
Nekdy se, ale muze stat ze je nejakej port blokovan (muze to bejt diky firewallu nebo routeru a nebo treba to muze delat poskytovatel internetu).
V takovym pripade bud muzeme zjistit co port blokuje a resit to na ty urovni a nebo jako v pripade NWN mame ten luxus ze muzeme poslat komunikaci po jinym portu. Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Uhlej
Re: Funguje Thalie?
Nebylo by jednodušší mít na obou PC stejný CD klíč?[/quote]kucik wrote: Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to uložit. Strávím s tím pokaždé tak 20 minut
Jo to by bylo fajn, jenže já tomu rozumím ještě míň než Aillen a jsem ráda, že se aspoň nějak do hry dostanu.
Dostala jsem i radu, že si mám hru z domova komplet zkopírovat na externí disk a hrát z něj, ale někdo další mě od toho zrazoval, že budu mít hru ještě víc zpomalenou, než mám teď díky mizernýmu signálu a letitosti noťasu. Takže přepisuju a modlím se aby se mi to povedlo co nejdřív
