Bylo by to víkend buď 22-23.8 nebo 29-30.8
Sraz by byl někde kolem Brna, to by se ještě vymyslelo. Hezkých míst je tu dost a Brno má z ruky každý stejně.
Hádám že by jsme se slezli, něco opekli , zašli na výlet atd.
Rád bych se vyhl tomu aby se slezlo 20 lidí z toho 2 aktivně hrají.
Samozřejmě zvaní jsou všichni.
Je možné že to píšu málo dopředu, nicméně tak či onak. Rád bych něco takového spáchal
Takže kdo by chtěl něco podniknout, piště nápady a určitě se to nějak domluví.
Být po mím tak by jsme jeli k Vsetínu na Pulčinské skály, je tam hezké tábořiště, krásná příroda a hromada míst kam si můžeme zajít. Včetně naprosto ikonické hospody která tam stojí bůh ví jak dlouho.
Opravdu bych byl rád kdyby to bylo jen přes 1 noc, v případě většího zájmu se to dá jistě protáhnout od pátku ale to se uvidí.
Takže pište jak sem, tak klidně na discord. Většina mě má přidaného a kdo ne tak najít Svenna na Discordu takový problém nebude
Mějte se zatím hezky. Svenn