Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Jakékoliv ankety týkající se Thalie i čehokoliv jiného...

Moderators: DM, WB

venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Post by venomeq »

Určitě ano.

Jako argumenty typu že staré nwn za těch x let ma obří nwn vault vylepšení typu vzhledu zbrani, postav a oblečeni a podobně je mimo z důvodu že už nic nového přibývat nebude.Kdežto novinky a EE budou a ty staré věci pravděpodobně budou přepracovány aby vyhovovali EE.

Další věcí je že prostě nový hráči nebudou jelikož stará verze NWN už se skorem neprodává a je jen otázkou času kdy se pordej stopne uplně.Kdežto EE se prodává a láká spoustu staronových i nových hráčů.Pokud je zde vidina serveru o 10 lidech pak asi nemá smysl přecházet jinak pokud je zájem mít online denně větší množství lidí tak jsou lepší šance na EE.

Další věc je scriptování a td. Nejsem znalec ale jestli je to na EE lepší a jsou tam věci co ulehčují práci tak by potom vývoj Thalie byl značně urychlen a nálož práce na team by zase mohl klesnout. čímž si myslím že je rozumnější a výhodnější přejít klidně dřív.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Post by rosnicka »

No tak ted mám dilema, přišla jsem v pc komplet o všechno a budu si muset hru koupit , poběží mi to na tutý která se dá koupit na steamu ? nebo mám shánět starou verzi ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Pipin
Nováček
Posts: 6
Joined: 21:16 31. Mar 2020

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Post by Pipin »

Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.

Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.

https://uloz.to/hledej?q=nwn
(Diamond v2. = jsou tam tři soubory)

Ad. Thalie a překlopení na EE. Když jsem testoval překlopení modulu na EE, tak mi to šlo bez jakýchkoliv problémů, ale nepoužívám ty DB věci jako NWNX apod. Tak trošku tuším, že by tohle mohlo dělat bordel. Každopádně hlavně výhoda pro vývojáře a plynulosti hry při více objektech apod. Ovšem bych EE nebral, jako něco co by vylepšilo koncept serveru. I co se týče těch vzhledů pro EE apod. Je toho ještě málo a nic zásadního jsem neviděl a to mám nwn vault prolezlej.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Post by rosnicka »

Pipin wrote:Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.

Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.

https://uloz.to/hledej?q=nwn
(Diamond v2. = jsou tam tři soubory)

Ad. Thalie a překlopení na EE. Když jsem testoval překlopení modulu na EE, tak mi to šlo bez jakýchkoliv problémů, ale nepoužívám ty DB věci jako NWNX apod. Tak trošku tuším, že by tohle mohlo dělat bordel. Každopádně hlavně výhoda pro vývojáře a plynulosti hry při více objektech apod. Ovšem bych EE nebral, jako něco co by vylepšilo koncept serveru. I co se týče těch vzhledů pro EE apod. Je toho ještě málo a nic zásadního jsem neviděl a to mám nwn vault prolezlej.
Ted na gogu instaluji gold verzi díky jedné dobré duši, pak přijde ta horší část, postahovat všechno co je potřeba, sehnat češtinu páč jsem anglo negramot a pak ještě dobrou duši co by mi řekla pod čím jsem se dřív přihlašovala páč mi to nejde ani na webových stránkách :wall: prostě na to heslo nepřijdu a nepřijdu
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Post by Caehan »

rosnicka wrote:
Pipin wrote:Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.

Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.

https://uloz.to/hledej?q=nwn
(Diamond v2. = jsou tam tři soubory)

Ad. Thalie a překlopení na EE. Když jsem testoval překlopení modulu na EE, tak mi to šlo bez jakýchkoliv problémů, ale nepoužívám ty DB věci jako NWNX apod. Tak trošku tuším, že by tohle mohlo dělat bordel. Každopádně hlavně výhoda pro vývojáře a plynulosti hry při více objektech apod. Ovšem bych EE nebral, jako něco co by vylepšilo koncept serveru. I co se týče těch vzhledů pro EE apod. Je toho ještě málo a nic zásadního jsem neviděl a to mám nwn vault prolezlej.
Ted na gogu instaluji gold verzi díky jedné dobré duši, pak přijde ta horší část, postahovat všechno co je potřeba, sehnat češtinu páč jsem anglo negramot a pak ještě dobrou duši co by mi řekla pod čím jsem se dřív přihlašovala páč mi to nejde ani na webových stránkách :wall: prostě na to heslo nepřijdu a nepřijdu
Někde v poště bys mohla mít od GOGu klíče, jestli si je kdy získávala tímhle způsobem, protože si o ně musí člověk poprosit zvlášť.

Jestli jsi je na GOGu nikdy nevyprošovala, ještě to udělat můžeš.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Post Reply