Vazač magie

Moderators: DM, WB

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Vazač magie

Post by kokosak »

Epické volitelné odbornosti nejsou v nabídce při zvednutí úrovně :(
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Z arcane triků aplikují zranění pouze Rána elektřinou, Kyselinový střik a Paprsek mrazu. Plamen, Omámení, ani žádné jiné ne.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Ohavná rána na zbrani v ruce nefunguje, žádné extra zranění se negeneruje.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vazač magie

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Z arcane triků aplikují zranění pouze Rána elektřinou, Kyselinový střik a Paprsek mrazu. Plamen, Omámení, ani žádné jiné ne.
Tohle je správně.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vazač magie

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Epické volitelné odbornosti nejsou v nabídce při zvednutí úrovně :(
Při dalším vydání haku bude opraveno.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vazač magie

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Ohavná rána na zbrani v ruce nefunguje, žádné extra zranění se negeneruje.
Když zakouzlíš, přidá se ti na zbraň dočasný efekt ?
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Shaman88 wrote:
kokosak wrote:Ohavná rána na zbrani v ruce nefunguje, žádné extra zranění se negeneruje.
Když zakouzlíš, přidá se ti na zbraň dočasný efekt ?
Tak, je to trochu jinak.
  • Zbraň získává dočasný efekt po KAŽDÉM seslání Ohavné rány (stackuje se, místo aby byl on/off). Ačkoli dočasný efekt lze na zbraň nakouzlit vícenásobně, dmg probíhá pouze jednou.
    Efekt se neaplikuje, pokud postava nedrží orb (asi správně).
    Efekt se projevuje nepředvídatelně, tu jednou za 2, tu za 4 minuty. Rozhodně ne za 30 sekund.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Testy epických featů vazače:

Všude: chybí popisky featů

edit:Tajemný výbuch 3
Nic nedělá
8k4 (16 úroveň) + 5k4 (tajemný výbuch 2) + 7 = očekáváme 39,5, naměřeno 39,4
9k4 (17 úroveň) + 5k4 (tajemný výbuch 2) + 5k4 (tajemný výbuch 3) + 7 = očekáváme 47,5, naměřeno 41,64 (bez TB3 očekáváme 42)


Magická runa
Není umístěn žádný obrazec. Efekt sám funguje dle popisu.

Magický sesílatel
nefunguje, kouzlo s délkou 1 kolo/level, level 10 původního povolání stále trvá jen 60 sekund místo 102

edit: kritický výbuch OK, Ohavná rána - zacelení, Ohavná rána - Uniknutí OK
Last edited by kokosak on 15:18 12. Sep 2020, edited 5 times in total.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Tajemný výbuch 3
Příčina špatného celkového výpočtu, nic nedělá

8k4 (16 úroveň) + 5k4 (tajemný výbuch 2) + 7 = očekáváme 39,5, naměřeno 39,4
9k4 (17 úroveň) + 5k4 (tajemný výbuch 2) + 5k4 (tajemný výbuch 3) + 7 = očekáváme 47,5, naměřeno 41,64 (bez TB3 očekáváme 42)
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Ohavná rána - Zacelení
funguje dle popisu, problém mezi klávesnicí a monitorem :D

Ohavná rána - Uniknutí
funguje dle popisu, problém mezi klávesnicí a monitorem :D
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Kritický výbuch nelze vybrat při level-up.

Vsadil bych se, že Tajemný výbuch 3 taky ne, ale na postavě ho mám, tak nevím :D Ověřím při dalším relevelu.

Tajemný výbuch 3 opraven, počítá se očekávané dmg plus mínus 0,1 dmg ve 20-ti pokusech
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Ohavná rána - při seslání se vypíše:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Sep 20 20:50:23] xxx sesílání Kritický výbuch
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Sep 20 20:50:25] xxx sesílá Kritický výbuch

Zbraň nedostane žádný efekt.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vazač magie

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Ohavná rána - při seslání se vypíše:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Sep 20 20:50:23] xxx sesílání Kritický výbuch
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Sep 20 20:50:25] xxx sesílá Kritický výbuch

Zbraň nedostane žádný efekt.
Jakou máš zbran?
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vazač magie

Post by kokosak »

Prak, zkoušel sem očarovaný i neočarovaný
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Vazač magie

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Prak, zkoušel sem očarovaný i neočarovaný
Měli by to dostat kameny, ne prak.
Post Reply