Bezhlavá jezdkyně

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
divozenka
Nováček
Posts: 34
Joined: 20:38 04. Nov 2014
Location: okr. Mladá Boleslav

Bezhlavá jezdkyně

Post by divozenka »

Po nasednutí na koně zmizí postavě hlava, u jiné se změní například účes. S tím že nejsou vidět části těla si poradím vhodnou volbou obleku ale co s tou hlavou? :biggrin:
Elena Gein - Bardka a matka pro všechno.

Sabrae - Mladá nezkušená drowka
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Bezhlavá jezdkyně

Post by May »

divozenka wrote:Po nasednutí na koně zmizí postavě hlava, u jiné se změní například účes. S tím že nejsou vidět části těla si poradím vhodnou volbou obleku ale co s tou hlavou? :biggrin:
To je normální. Strakoš ti tohle nedělá. Kup jsi strakoše. :D
User avatar
klistak
Nováček
Posts: 33
Joined: 12:29 02. May 2020

Re: Bezhlavá jezdkyně

Post by klistak »

May wrote:
divozenka wrote:Po nasednutí na koně zmizí postavě hlava, u jiné se změní například účes. S tím že nejsou vidět části těla si poradím vhodnou volbou obleku ale co s tou hlavou? :biggrin:
To je normální. Strakoš ti tohle nedělá. Kup jsi strakoše. :D
Na strakosovi taky zmizne ledacos. Jedno obleceni mi dela i to ze pulka postavy celou cestu bezi pod konem. Strakos ma si tu vyhodu ze po sesednuti se to samo srovna.
Uhlej
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Bezhlavá jezdkyně

Post by Pajule »

divozenka wrote:Po nasednutí na koně zmizí postavě hlava, u jiné se změní například účes. S tím že nejsou vidět části těla si poradím vhodnou volbou obleku ale co s tou hlavou? :biggrin:
jezdit s kapucí nebo i pořídit jiný zvíře, velbloud,medvěd etc. to nedělají.. Říkám furt, že chci zpátky ty koně, ale nikdo mi neposlouchá :roll: :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
divozenka
Nováček
Posts: 34
Joined: 20:38 04. Nov 2014
Location: okr. Mladá Boleslav

Re: Bezhlavá jezdkyně

Post by divozenka »

Tak jsem to vyřešila s kapucí, sice se mi to nelíbí ale co jiného mi zbývá. :biggrin: Je fakt že jsem jednou jezdila s drowkou na velkém pavouku a to bylo úplně v pohodě, když budu hrát v Kelu pořídím si velblouda a nebo druid i jiné zvíře ale ke Karathe mi prostě sedí kůň. Na Equilibrii mít koně, je vzácnost a proto to zklamání k velké radosti že má postava koně a ups ona nemá hlavu :roll: :D
Elena Gein - Bardka a matka pro všechno.

Sabrae - Mladá nezkušená drowka
Post Reply