Klice jsou ulozeny v "nwncdkey.ini". Takze staci si zkopirovat do dalsich instalaci tenhle jeden soubor a mas to.camelie wrote: Jo to by bylo fajn, jenže já tomu rozumím ještě míň než Aillen a jsem ráda, že se aspoň nějak do hry dostanu.
Dostala jsem i radu, že si mám hru z domova komplet zkopírovat na externí disk a hrát z něj, ale někdo další mě od toho zrazoval, že budu mít hru ještě víc zpomalenou, než mám teď díky mizernýmu signálu a letitosti noťasu. Takže přepisuju a modlím se aby se mi to povedlo co nejdřív
Funguje Thalie?
Re: Funguje Thalie?
Uhlej
Re: Funguje Thalie?
Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metoduklistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: Funguje Thalie?
Klice jsou ulozeny v "nwncdkey.ini". Takze staci si zkopirovat do dalsich instalaci tenhle jeden soubor a mas to.[/quote]klistak wrote:
Díky za radu - předám synovi ať to zkusí, než já něco nenávratně pokazím
Re: Funguje Thalie?
Super.
Jo, nwn umožňuje definovat si jiný port pro směr komunikace server -> klient. Nicméně je otázka, proč a kde má původní port zablokovaný.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Funguje Thalie?
Stejný problém. Vyzkoušel jsem asi 20 portů - bez výsledku. Na server se nedostanu už skoro týden. Jo poskytovatel taky původne UPCNiareta wrote:Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metoduklistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Re: Funguje Thalie?
si nejakej port forwardni na routeruJanF wrote:Stejný problém. Vyzkoušel jsem asi 20 portů - bez výsledku. Na server se nedostanu už skoro týden. Jo poskytovatel taky původne UPCNiareta wrote:Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metoduklistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Uhlej