Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Moderators: DM, WB

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by kokosak »

Nový hak a tlk: http://leteckaposta.cz/240283967 nejde stáhnout

na http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm jde stáhnout hak, tlk je ale staré

edit: tak na letecké poště nejde stáhnout s chromem, Edge funguje
PUF!
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Aillen »

kokosak wrote:Nový hak a tlk: http://leteckaposta.cz/240283967 nejde stáhnout

na http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm jde stáhnout hak, tlk je ale staré

edit: tak na letecké poště nejde stáhnout s chromem, Edge funguje
Přes prohlížeč Opera to stáhnout jde také.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Aillen »

Image
Hak jsem si stáhla, a vložila do správné složky, ale i tak mi hra hlásí při pokusu o připojení, že ho v modulu nemám :(

Už mě zlobí i prohlížeč Opera, jinak běžně používám Google Chrom a pomocí něho mi soubory poslané leteckou poštou nejdou stáhnout.
Poradíte prosím?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Bruciacullo »

Aillen wrote:Image
Hak jsem si stáhla, a vložila do správné složky, ale i tak mi hra hlásí při pokusu o připojení, že ho v modulu nemám :(

Už mě zlobí i prohlížeč Opera, jinak běžně používám Google Chrom a pomocí něho mi soubory poslané leteckou poštou nejdou stáhnout.
Poradíte prosím?
Už jsou zase nové :)
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Aillen »

Bruciacullo wrote:
Aillen wrote:Image
Hak jsem si stáhla, a vložila do správné složky, ale i tak mi hra hlásí při pokusu o připojení, že ho v modulu nemám :(

Už mě zlobí i prohlížeč Opera, jinak běžně používám Google Chrom a pomocí něho mi soubory poslané leteckou poštou nejdou stáhnout.
Poradíte prosím?
Už jsou zase nové :)
Jsem ale stahovala ten nový.

Edoth: pro jistotu jsem stahování zopakovala, ten nový poslední hak, ale stále se mi ukazuje, že ho v modulu nemám, i když jsem ho stáhla a uložila do správné složky "HAK" :(
Last edited by Aillen on 15:49 12. Sep 2020, edited 1 time in total.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Bruciacullo »

Aillen wrote:
Bruciacullo wrote:
Aillen wrote:Image
Hak jsem si stáhla, a vložila do správné složky, ale i tak mi hra hlásí při pokusu o připojení, že ho v modulu nemám :(

Už mě zlobí i prohlížeč Opera, jinak běžně používám Google Chrom a pomocí něho mi soubory poslané leteckou poštou nejdou stáhnout.
Poradíte prosím?
Už jsou zase nové :)
Jsem ale stahovala ten nový.
Odmaž tu jedničku v závorce co ten soubor má a nebo se podívej do stažených a tam budeš mít ještě jeden pojmenovaný správně.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Shaman88 »

Musí to mít stejný název. máš tam mezeru a jedničku v závorce, přejmenuj to.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Aillen »

Shaman88 wrote:Musí to mít stejný název. máš tam mezeru a jedničku v závorce, přejmenuj to.
Povedlo se, děkuji moc za radu :)
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Taurus
Nováček
Posts: 8
Joined: 12:50 11. Sep 2018

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Taurus »

Aillen wrote:
Shaman88 wrote:Musí to mít stejný název. máš tam mezeru a jedničku v závorce, přejmenuj to.
Povedlo se, děkuji moc za radu :)
Můžeš prosím poskytnout i alternativní odkaz na ten hak ? Nejde mi to ani za nic. Dík. :wall:
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Shaman88 »

Taurus wrote:
Aillen wrote:
Shaman88 wrote:Musí to mít stejný název. máš tam mezeru a jedničku v závorce, přejmenuj to.
Povedlo se, děkuji moc za radu :)
Můžeš prosím poskytnout i alternativní odkaz na ten hak ? Nejde mi to ani za nic. Dík. :wall:
https://uloz.to/tamhle/9Iv9VQayckaP
camelie
Nováček
Posts: 30
Joined: 19:32 03. May 2020

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by camelie »

Mám taky problém - stáhne se mi to v googlu a já netuším jak to otevřít

EDIT Galli: Vyřešeno
Taurus
Nováček
Posts: 8
Joined: 12:50 11. Sep 2018

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Taurus »

camelie wrote:Mám taky problém - stáhne se mi to v googlu a já netuším jak to otevřít

EDIT Galli: Vyřešeno
Můžu poprosit opět o alternativní link na ulož to pro stažení nového haku ? Děkuji.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by Aillen »

Taurus wrote:
camelie wrote:Mám taky problém - stáhne se mi to v googlu a já netuším jak to otevřít

EDIT Galli: Vyřešeno
Můžu poprosit opět o alternativní link na ulož to pro stažení nového haku ? Děkuji.
Taky potřebuji jinou možnost stahování, snad přes "ulož to", nechápu, už mi nejde stahovat letecká pošta ani přes Operu, přes Chrom to nešlo už předtím a jiný prohlížeč v počítači stažený nemám :(
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Post by rosnicka »

mě to jde normálně, používám firefox
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Post Reply